Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

L'amore

2 produkty

Značka L'amore

Značka vznikla v roku 2013 a dala si za ciel vytvárať spodnú bielizeň, ktorú túži nosiť každá žena. Inšpiruje sa svetovou módou, využíva len tkaniny s žiadaným vzorom pôvodom z Európy. Medzi ti hlavné elementy filozofie značky patrí: zaujímavá cena, originalita a modernosť. Vytvára časové ohraničenie kolekcie, ktorá sa v ďalšej rade neopakuje. Všetky produkty sú vyrobené z materiálu najvyššej akosti. 

Spodná bielizeň L'amore

V našej ponuke momentálne nájdete prvé lastovičky tejto luxusnej značky: podprsenky Bralette a brazilky, tangá a nohavičky, ktoré slúžia ako komplet. Tešiť sa môžete na kvetinové motívy, zaujímavé priehľady a aj luxusnú čipku. Základom všetkého bude originálne spracovanie a design. 

Bralette podprsenky

Bralette je úžasne slobodná podprsenka, ktorá dodáva každej žene punc elegancie a zvodnej ženskej rafinovanosti. Mohli by sme povedať, že sa jedná o soft podprsenku. Je nevystužená, bez kostíc, s typickým širším obvodovým páskom. Necháva vyniknúť prirodzenú krásu dámskej siluety. V USA je napríklad absolútnym hitom a pomaly vytlačuje push-up podprsenky.