Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Lavel

16 produktov

Lavel - firma ako remeslo 

Počiatky firmy siahajú až do roku 2008. Stavajú na ojedinelom postupu výroby bez grafickej verzii - modely vytvárajú ručne priamo na naozajstných ženách. Zaručujú tak, že plavky skvele padnú a budú vytvorené s najväčšou starostlivosťou a s ohľadom na detail. Firma je tak schopná eliminovať všetky prípadne nedokonalosti z výroby. Vytvára originálne autorské projekty a vyhýba sa sériovej produkcii. 

Lavel - záruka najlepších tkanín 

Firma si zakladá na použitiu tých najlepších svetových materiálov z Talianska a Španielska. Tvrdí, že akostná tkaniny je pre výrobu plaviek zásadná. Tá sa pozná podľa správnej elastickosti, dobrého pocitu pri nosení a odolnosti voči oderom, vyblednutiu a ďalším nežiadúcim zmenám na materiálu. 

Kvalita na prvý dotyk

Z našej ponuky si môžete kúpiť okúzľujúce dámske plavky Lavel a tankiny Lavel. Uchvátia Vás zaujímavými farbami a vzormi, ale najme jedinečnou kvalitou spracovania a unikátnymi vybranými materiálmi, z ktorých sú vyrobené. Poznajte značku Lavel na vlastnej koži aj Vy. Ako  sami tvrdia: ,,Jednou skúsiš a nebudeš už chcieť inak."