Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Plavky - Lorin

Užite si bezstarostné kúpanie a leto plné zábavy v plavkách od ELEGANT.sk. Novú kolekciu plaviek sme pre vás starostlivo vybrali podľa aktuálnych trendov, ponechali sme obľúbené stálice a doplnili o výpredaj plaviek. V našej ponuke nájdete nielen klasické dámske plavky, jednodielne, dvojdielne alebo športové, ale aj moderné tankiny či monokiny.

Na svoje si prídu samozrejme tiež páni. Ponúkame klasické pánske plavky aj populárne kúpacie šortky. Plavky pre deti v našom e-shopu sú z kvalitnej odolnej plavkoviny. Vyberajte zo širokého sortimentu, máme plavky rôznych strihov, pestrých farieb a všetkých veľkostí. 

Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ plaviek

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Strih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramienka
Zapínanie
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Značka
Cena

7,70 - 67,40

110 produktov

O značke Lorin

Firma Lorin sa zameriava na výrobu plaviek pre dámy, pánov aj deti už od roku 1991. Opakovane v hlavnej letnej sezóne prichádza s novou originálnou kolekciou plaviek v športovej alebo elegantnej verzii. Vybrané tkaniny producenti Lorin starostlivo vyberajú a dodávajú zo zemí ako je Francúzsko, Taliansko a Španielsko. Tvoria svoje produkty s myšlienkou, aby sa každá žena mohla cítiť v plávkach Lorin neopakovateľne a jedinečne. 

Dámske plavky Lorin

Dámske plavky Lorin sa môžu rozčleniť do troch kolekcií: športové plavky (bazénové), jednodielne plavky a dvojdielne plavky. Športové plavky sú tvorené zo špeciálne upravenej tkaniny, ktorá nebledne a drží svoj pôvodný tvar. Plavky dokonale obopínajú postavu a sú aerodynamické. K dispozícií máme ako jednodielne športové plavky, tak dvojdielne športové plavky. Klasickú kolekciu dvojdielnych plaviek prezentujú modely vo veľmi ženskom štýle vo výrazných, ale aj pastelových farbách, so vzormi kvetín, geometrickými motívmi, tropickými motívmi alebo s potlačou. Modely na zaväzovanie aj zapínanie.  Horný diel typu bandeau, push-up, bardotka alebo top; dolný diel ako bedrové nohavičky, s vyšším pásom a nohavičkou. Jednodielne dámske plavky zažívajú svoje módne znovuzrodenie a je k tomu dôvod - značka Lorin je naozajstným znalcom v oboru. Kvalitu výrobku Lorin zaručujú skúsenosti, nápady a precízna práca výrobcov. Rozmanitosť farieb a štýlov dáva každému možnosť vybrať si podľa svojho vlastného vkusu. 

Pánske plavky Lorin

pánskych plaviek Lorin sme pripravili: plavkové boxerky a plavkové slipy. Aerodynamické plavky sú vyrobené z kvalitného, rýchloschnúceho materiálu, ideálne priľahnú k telu a dobre držia na mieste. Medzi dostupné varianty pánskych plaviek patria plavky s širokou gumou v páse, so stiahnutím na šnúrky alebo bez gumičky. 

Detské plavky Lorin

Značka Lorin prezentuje hlavne pestrý sortiment dievčenských plaviek. Do našej ponuky sme zaradili obľúbené detské plavky s horným dielom typu lambada, jednodielne detské plavky, dvojdielne detské plavky, ktoré sa skladajú z nohavičiek a topu, detské bikiny s plavkovou podprsenkou na zaväzovanie, detské športové jednodielne plavky a aj obľúbené chlapčenské plavky typu boxerky. Tkanina je odolná voči chlóru a neprepúšťa škodlivé UV žiarenie.