Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Obliečky

Hľadáte obliečky, ktoré sú príjemné pre vašu pokožku, majú dlhú životnosť a zároveň sú naozaj vkusné? Vyberte si z širokej ponuky obliečok z kvalitného materiálu s jedinečnými vzormi, v ktorých sa budete cítiť ako v bavlnke. Alebo darujte obliečky niekomu blízkemu. U nás kúpite obliečky pre deti aj dospelých, takže môžete obdarovať naozaj celú rodinu. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Veľkosť prikrývky
Značka
Cena

23,60 - 44,30

48 produktov

Priemerný človek strávi jednu tretinu života v posteli, a preto je dôležité, aby sa v nej cítil naozaj príjemne. K tomu vám pomôžu kvalitné obliečky. 

Na materiálu záleží

Maximálne pohodlie v posteli vám zaistí jedine kvalitný materiál obliečok. Veľmi obľúbená je bavlna. 100% bavlnené obliečky sú veľmi príjemné na dotyk, ale zároveň aj priedušné a skvele sajú pot. Populárne sú tiež saténové obliečky, ktoré sú hebké a pritom naozaj pevné, takže vám dlho vydržia. Na zimu sa zase perfektne hodia flanelové obliečky. Sú ušité zo 100% bavlny, ktorá je husto tkaná, a preto sú flanelové obliečky naozaj hrejivé. Zároveň majú aj vlastnosti bavlny, takže sú pružné, priedušné a savé. 

Nenáročné krepové obliečky

Krepové obliečky sú naozaj pohodlné a kvalitné. Sú ušité zo 100% bavlny. Strieda sa hladké a zvrásnené ušitie, čo vytvára mierne nenáročný povrch. Krepové obliečky sa tak nemusia žehliť, čo určite uvíta každá domácnosť. 

Nadštandardná kvalita obliečok

Luxusnejšie obliečky sú vyrábané pre naozajstné pohodlie. Zároveň majú veľmi dlhú životnosť, takže kúpenie niektorého z týchto materiálov je investícia na naozaj dlhú dobu. Medzi lepšie obliečky patria damaškové obliečky, bavlnený satén alebo tiež Mako Jersey.