Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Lôžkoviny a posteľná bielizeň - Video

Spánok je pre každého nenahraditeľnou súčasťou života, a preto by mal byť naozaj kvalitný. Toto dosiahnite správnou voľbou lôžkovín a ložnej bielizne. Vyberte si z ponuky napríklad kvalitné obliečky, jemnú deku, pohodlné prestieradlo alebo tiež výplne do vankúšov a prikrývok. Alebo urobte radosť vaším blízkym a vyberte im darček za skvelú cenu, ktorý podporí ich zdravý spánok. 

Čítať ďalej

Keď sa povie ložná bielizeň, väčšina ľudí si vybaví jednu základnú vec, a tou je pohodlie. Práve preto ponúkame ložnú bielizeň v tej najlepšej kvalitne. Je príjemná na dotyk, mäkká a vhodná aj pre citlivú pokožku. Navyše si môžete vybrať z mnohých farieb. Ponúkame prestieradla, deky, výplne do vankúšov a prikrývok alebo tiež obliečky pre dospelých aj deti

Vyberte si kvalitnú ložnú bielizeň

Kvalitnú ložnú bielizeň poznáte podľa materiálu, z ktorého je vyrobená. Bavlnené lôžkoviny a ložná bielizeň skvele odvádza pot a je veľmi priedušná, takže vás nebude trápiť nadmerné potenie. Satén je zasa naozaj príjemný na dotyk, budete sa v ňom cítiť ako v bavlnke. Hľadáte ložnú bielizeň, ktorá vás dostatočne zahreje? Potom je vhodný flanelový materiál. Ku kvalitnej ložnej bielizni patrí tiež krep. 

Čo si ešte obľúbite a prečo?

V posledných rokoch si veľa domácností kupuje krepovú ložnú bielizeň. Prečo? Jedná sa o prírodný bavlnený materiál, ktorý je ušitý z hladkých a zvrásnených častí, takže sa vôbec nemusí žehliť. Je preto veľmi jednoduchá na údržbu. Zároveň je však priedušná a savá, rovnako ako klasická ložná bielizeň. 

Značky lôžkovín a ložnej bielizne, ktoré u nás kúpite

Faro - obliečky, prestieradlá, deky, vankúše a prikrývky rôznych materiálov 

Brotex - česká textilná značka - obliečky, prestieradlá, deky, vankúše a prikrývky 

Olzatex - obliečky, prestieradlá, deky, vankúše a prikrývky rôznych materiálov