Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Madlen style

11 produktov

Ponuka Madlen Style

Madlen Style je výrobcom županov a ďalšej bielizne. Jedná sa o malú rodinnú firmu, ktorá si kladie za ciel produkovať kvalitné výrobky originálneho spracovania za atraktívne ceny. Značka Madlen Style začala pôsobiť iba nedávno, aj keď už v odvetví spodného prádla a podobného sortimentu majú jej zakladatelia bohaté skúsenosti. 

Nadmerné župany a župany Madlen Style

Hlavná koncepcia sortimentu tejto značky, vďaka ktorej je unikátna a žiadaná, je v modeloch šitých v nadmerných veľkostiach. Nadmerné župany vyrobené z viskózy alebo Lama materiálu (100% polyester), sú k dispozícií až do veľkosti 5XL. V neposlednej rade isto oceníte aj to, že sú jednotlivé župany predstavené na plus size modelke. K dispozícii máme aj pánske župany z mäkkého huňatého materiálu (tzv. Lama), dámske froté župany a detské župany z froté alebo polyesteru (tzv. Lama) Župany Madlen Style sa tak môžu stať milým darčekom pre celú rodinu. Plyšové župany sú vyrobené v súladu so štandardom Oeko-Tex a sú tak testované na bezpečnosť. 

Pyžamá a komplety Madlen Style

Značka Madlen Style sa zameriava na výrobu nočnej bielizne z pohodlnej viskózy. Do ponuky sme zaradili komplety tielok a nohavičiek, ktoré môžu rovnako dobre slúžiť ako letné pyžamo. K dispozícii sú aj varianty s dlhým rukávom a dlhými nohavicami. Využite aj našej príjemnej výpredajovej ponuky.