Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Mat

24 produktov
Podprsenka push-up Jackie čierna

Podprsenka push-up Jackie čierna

31,80 €

skladom u dodávateľa

Výrobca značky Mat

Výrobca značky Mat prvýkrát vstúpil na trh v roku 1995 a stal sa exkluzívnym dodávateľom dámskej spodnej bielizne na európskom trhu. Mat produkuje originálnu spodnú bielizeň, ktorú si zákazník môže kúpiť ako komplet alebo jednotlivo. Mat vytvára ojedinelo vysokoakostné kolekcie podprseniek alebo nohavičiek. Bielizeň je vytváraná s ohľadom na detail, v širokej škále farieb aj vzorov a v malých aj väčších rozmeroch. Mat je obľúbenou a vyhľadávanou značkou dámskej spodnej bielizne tých žien, ktoré ocenia ľahkosť a odolnosť materiálu a milujú romantickú čipku a výšivky. Mat je symbolom zmyselnosti.  

Push-up podprsenky Mat

Značka Mat je výhradným distribútorom veľmi obľúbeného typu podprsenky push-up. Podprsenka úžasne vytvaruje poprsie, nadvihne a opticky ho zväčší. Je tak pravou voľbou pre tie ženy, ktoré túžia po väčšom a plnejšom dekoltu. Podprsenky Mat sú veľmi príjemné k pokožke a dokonca splynú s oblečením. Sú vyrobené z mikrovlákna, a tak sú mäkké a elastické. Košíčky skrývajú vyberateľné vypchávky. Ramienka sa dajú odopnúť. K podprsenkám je možné skompletovať nohavičky alebo tangá v rovnakom designu. Podprsenky sú k dispozícií od veľkosti 70A až po 85D.

Podprsenka pre odhalený chrbát Kaja Mat

Veľmi obľúbeným produktom sa stala hladká push-up podprsenka Kaja, ktorú ponúkame v čiernej, bielej a telovej farbe. Je pravou trafou do čierneho, pokiaľ si potrebujete obliecť šaty alebo blúzku s odhaleným chrbátom. Táto podprsenka kombinuje tri ramienka tak, aby sa docielilo zafixovanie podprsenky na mieste a pritom zostala daná časť bez viditeľných ramienok a zapínania. K podprsenke sú dodávané ramienka v pôvodnom odtieňu a naviac tiež priehľadná. Podprsenku môžete skompletovať s tangami Paula. Všetko je balené v darčekovej krabičke.