Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Moraj

24 produktov

Značka Moraj pre celú rodinu

Európska módna značka Moraj ponúka pestrý sortiment pre každého člena domácnosti. Na trhu pôsobí už viac než 25 rokov a teraz má skvele rozvinutú sieť obchodných zástupcov hneď v niekoľkých zemí sveta (Česko, Taliansko, Turecko, Bangladéš, Čína a ďalšie). Každým rokom svoju ponuku rozširujú o nové technológie pre ešte kvalitnejší spôsob výroby. Vyberať môžete oblečenie v mnohých módnych farbách, designoch a štýloch za priaznivú cenu - pyžamá, spodná bielizeň alebo aj moderné ponožky. 

Návrhári prichádzajú každým rokom s novou kolekciou podľa aktuálnych módnych trendov. Hlavným cieľom značky Moraj je dôvera zákazníkov, ktorú si získavajú precíznym spracovaním a dlhou životnosťou všetkých produktov. Všetky kúsky oblečenia prechádzajú prísnou kontrolou kvality. 

Štýlové vianočné ponožky Moraj

Hitom v ponožkovom módnom svete za posledné roky je rôznorodosť a farebnosť. Preto je atypické farebné spracovanie tak obľúbené. Vyberte si veselé vianočné ponožky v mnohých farbách, ktoré vás príjemne zahrejú. Vysoko kvalitná tkanina zaručuje pohodlné nosenie v chladných dňoch.