Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Dámske pyžamá

Načerpajte energiu do nového dňa v dámskom pyžame z kolekcie Prádla Elegant. Okrem pestrých farieb a vzorov Vám ponúkame pyžamá z veľmi príjemných materiálov. Odpočívajte v pyžame z viskózy, bavlny, flanelu či saténu. Krátke aj dlhé dámske pyžamá ponúkame aj v nadmerných veľkostiach. Či už dávat prednosť zvodným strihom, ale máte radšej volnejšie prevedenie, isto si u nás pyžamo vyberiete. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

7,80 - 46,30

181 produktov

V našej ponuke preto nájdete veľmi pohodlné dámske pyžamá a nočné košele z bavlny, ale tiež v poslednom čase z veľmi obľúbeného, špeciálne upraveného materiálu - viskóza. Či už patríte medzi ženy a dievčatá, ktoré uprednostňujú pyžamo či nočnú košeľu, isto vás potešia naše vysoko kvalitné pyžamá za príjemnú cenu. 

Bavlněné pyžamá

Dámske bavlnené pyžamá sú veľmi pohodlný a žiadaným druhom pyžám, ktoré si ženy aj dievčatá kupujú najčastejšie. Populárne na nich je to, že bavlnený materiál je veľmi príjemný na dotyk, nemačká sa a má skvelé savé vlastnosti. 

Ak aj vy máte tieto pyžamá v obľube, tak vás isto poteší naša široká ponuka bavlnených pyžám vo veľa moderných strihoch a farebných variantách, ktoré u nás môžete kúpiť za skvelé ceny. 

Pyžamá a nočné košele zo špeciálneho materiálu – viskóza

Viskóza sa stala veľmi využívaným materiálom pri výrobe nočnej bielizne. Ide o elastický materiál prírodného pôvodu z bambusu. Pyžamá a nočné košele, ktoré sú z viskózy vyrobené majú rovnaké vlastnosti ako tie bavlnené. Pyžamá z tohto špeciálneho materiálu môžete nájsť v našej ponuke. Zaručia vám príjemné nosenie a pohodlný spánok. 

Poriaďte si pyžamo v najmodernejšom prevedení

Ak mate radi moderné oblečenie, ktoré je veľmi pohodlné, isto uvítate možnosť jeho využitia aj počas vášho spánku. Presne to vám vedia poskytnúť pyžamá a nočné košele, ktoré nájdete v našej ponuke, ktorú stále rozširujeme. Všetky ponúkané pyžamá sú veľmi kvalitné, od známych európskych výrobcov a za príjemné obstarávacie ceny. 

Nadmerné veľkosti dámskych pyžám

Do našej ponuky sme zariadili tiež pyžamá pre dámy s väčšími veľkosťami. K dispozícii sú tak nadmerné dámske pyžamá od veľkosti 2XL až po 6XL, tzn 42-52. Naša ojedinelá ponuka XXL pyžám v kvetinových, geometrických a zvieracích vzorov je vám k dispozícii.