Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Saténové pyžamá

Satén v lete chladí, v zime hreje. Doprajte si aj Vy luxusné saténové pyžamo. Budete prekvapené, ako príjemne sa v ňom spí. Neškrtí a po koži príjemne kĺže. V saténovom pyžamu budete snívať krásne sny, a navyše budete neodolateľná pre Vášho partnera, ktorému sa iste rovnako ako Vám zapáči čipkované zdobenie, jasné farby aj krátke strihy saténových pyžám

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balenie
Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

16,50 - 57,90

74 produktov

Elegancia, luxus a pohodlie týchto pyžám spôsobilo, že sa tieto pyžamá stali veľmi žiadaným tovarom u žien aj dievčat. Preto sme do našej ponuky zariadili cenovo dostupné saténové pyžamá najvyššej kvality v mnohých elegantných a luxusných vzoroch. 

Kvalitné saténové pyžamá v mnohých prevedeniach

Saténové pyžamá sú mimoriadne jemné, ľahké a vďaka moderným strihom padnú každej žene aj slečne. Každá žena má rada iný strih a prevedenie pyžama. Ľahko tak môžete u nás kúpiť komplety saténových pyžám, ktoré obvykle obsahujú košieľku a nohavice rôznej dĺžky. Podľa Vášho priania si môžete kúpiť saténové šortky, capri dĺžku, alebo dlhé nohavice zdobené čipkou, výšivkami alebo iným zdobením. Vyberte si z našej ponuky saténových pyžám pre pokojný a ničím nerušený spánok. 

Luxusné saténové pyžamá DKaren

Aby sme Vám dopriali naozajstný luxus, zaradili sme do našej ponuky veľmi luxusné saténové pyžamá od známeho európskeho výrobcu DKaren, ktoré okrem iných populárnych a kvalitných značiek nájdete vo veľmi širokej ponuke. Saténové pyžamá DKaren držia krok s najnovšími módnymi trendmi a sú zárukou naozajstnej kvality za dobrú cenu, preto sú tieto luxusné pyžamá veľmi populárne. Nájdete je u nás v rôznych vzoroch a farebných odtieňoch. 

Pohodlné a elegantné saténové pyžamá

Každá žena aj slečna sa cíti omnoho lepšie, keď si na seba vezme kvalitné, elegantné a zvodne vyzerajúce oblečenie. Presne také sú aj saténové pyžamá, ktoré u nás môžete navyše kúpiť za veľmi prijateľné ceny. Pre rýchle nájdenie pyžama, ktoré vám padne, odporúčame využiť náš jednoduchý filter veľkosti, vďaka ktorému nájdete to pravé pohodlne a zmyselne saténové pyžamo naozaj rýchle a jednoducho. 

K nákupu saténového pyžamá odporúčame aj naše saténové župany

Naše saténové župany iste podčiarknu Vašu krásu a vy sa budete cítiť v teple a neprechladnete. Kombinácia saténového županu a saténového pyžama je známkou elegancie a istého luxusu.