Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Saténové pyžamá

Satén v lete chladí, v zime zahreje. Doprajte si aj Vy luxusné saténové pyžamoBudete prekvapená, ako príjemne sa v ňom spí. Je veľmi príjemný na koži. V saténovom pyžame sa vám budú snívať pekné sny, a naviac budete neodolateľná pre Vášho partnera, ktorému sa isto ako aj vám bude páčiť čipkované zdobenie, jasné farby a krátke strihy saténových pyžám

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

11,80 - 39,20

37 produktov

Elegancia, luxus a pohodlie týchto pyžám spôsobilo, že sa tieto pyžamá staly veľmi žiadaným tovarom u žien aj dievčat. Preto sme do našej ponuky zariadili cenovo dostupné saténové pyžamá najvyššej kvality vo veľa elegantných a luxusných vzoroch. 

Kvalitné saténové pyžamá vo veľa prevedeniach

Saténové pyžamá sú mimoriadne jemné, ľahké a vďaka moderným strihom padnú každej žene aj dievčaťu. Každá žena ma rada iný strih pyžama. Ľahko si tak môžete u nás kúpiť komplety saténových pyžám, ktoré obsahujú košieľku a nohavice rôznej dĺžky. Podľa vášho želania si môžete kúpiť saténové šortky, capri dĺžku, alebo dlhé nohavice zdobené čipkami, výšivkami aj. Vyberte si z našej ponuky saténových pyžám pre pokojný a nerušený spánok

Luxusné saténové pyžamá DKaren

Aby sme vám dopriali naozajstný luxus, zariadili sme do našej ponuky veľmi luxusné saténové pyžamá od známeho európskeho výrobca DKaren, ktoré u nás nájdete v širokej ponuke. Saténové pyžamá DKaren držia krok s najnovšími módnymi trendmi a sú zárukou ozajstné kvality za dobrú cenu, preto sú tieto luxusné pyžamá veľmi populárne. Nájdete ich u nás v rôznych vzoroch a farebných odtieňoch. 

Pohodlné a elegantné saténové pyžamá

Každá žena aj dievča sa cítia oveľa lepšie, ak si na seba vezme kvalitné, elegantné a zvodné oblečenie. Presne také sú aj saténové pyžamá, ktoré u nás môžete naviac kúpiť za príjemné ceny. Pre rýchle nájdenie pyžamá, ktoré vám padne, odporúčame využiť náš ľahký filter veľkosti, vďaka ktorému nájdete to pravé, pohodlné a zmyselné saténové pyžamo naozaj rýchlo. 

K nákupu saténového pyžamá odporúčame aj naše saténové župany

Naše saténové župany isto podčiarknu Vašu krásu a vy sa budete cítiť v teple a neprechladnete. Kombinácia saténového županu a saténového pyžamá je známkou elegancie a istého luxusu.