Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Vianočné pyžamá

Obdobie nákupov darčekov je tu, nielen vianočných darčekov, ale aj zimného oblečenia, ako sú napríklad hrejivé pyžamá.
S prvou adventnou nedeľou to všetko začína, ten pravý predvianočný zmätok. Do Vianoc sa odpočítavajú dni a vy v duchu panikárite, pretože musíte nakúpiť darčeky, urobiť vianočnú výzdobu, upratať, napiecť, zase nakúpiť, uvariť a zase upratať... Keď už Vám z toho vianočného blázinca ide hlava okolo, je najlepšie zvaliť sa na gauč, dať si niečo dobrého a v pohodlnom domácom oblečení si oddýchnuť. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Cena

11,80 - 78,10

70 produktov

A keď sa Vám bude zdať, že máte okolo seba málo tej vianočnej atmosféry, skúste odpočívať v pyžamu s vianočnými motívmi. Budete prekvapení koľko sviatočnej nálady urobí zimné pyžamo so sobom alebo vianočný župan s výšivkou vločiek. Očarujúce vianočné pyžamá aj župany naviac máme vo všetkých veľkostiach a pre celú Vašu rodinu. 

Preto, keby Vás hrýzlo svedomie, pamätajte, že o Vianočnom čase je dôležitejší pokoj a pohoda ako upratovanie. Vianočná pohoda sa meria tým, koľko dní v priebehu sviatkov strávite pozeraním rozprávok v pyžame a županu. Čo je podložené dlhoročným skúmaním vedcov, ktorí vianočnú pohodu rátajú ľahkým vzorčekom (Py + Žu) * (De + Po) = VP :)