Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Oblečenie na rôzne príležitosti - Regina

Cítiť sa pohodlne je pre každú ženu dôležité. Okrem kvalitného spánku je podstatné relaxovať a udržovať sa v dobrej kondícii. Pohodlné oblečenie je potom pri nákupe na prvom mieste. Zaobstarajte si základné kúsky oblečenia, ktoré vám spríjemnia deň - komfortné domáce oblečenie, športové podprsenky, športové tielka a tričká, legíny, mikiny alebo ponožky. Pohodlnú módu využijete na doma, ale aj pri športových aktivitách. Na spoločenské akcie sa budú hodiť elegantné čipkované tielka, blúzky a tričká. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Nohavice

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

1 produkt

O firme Regina

Regina prvý krát vstúpila na európsky trh v roku 1989. Zameriava sa na výrobu kvalitných produktov z prírodných materiálov, podľa diktátu najnovšej módy. Dbajú na to, aby ich pyžamá boli komfortné, páčivé a predávané v prijateľnej cene. Vyrábajú kvalitné dámske a pánske pyžamá, nočné košieľky, tehotenské a dojčiace pyžamá a tehotenské a dojčiace košieľky. Populárne vzory sú vhodné pre mužov aj ženy v každom veku. 

Dámske pyžamá a nočné košieľky Regina

Obľúbená kolekcia pyžám z prírodného materiálu ako je bavlna, je tu. Na ELEGANT.sk sú k dispozícii rôznorodé varianty bavlnených pyžám a košieľok Regina s hravými potlačami, obrázkami a vtipnými nápismi. Vyberať môžete z ľahkých variant ako komplet trička s krátkym rukávom a skrátených nohavíc či šortiek, alebo teplejších variant ako komplet trička s dlhým rukávom a nohavíc s dlhými nohavicami. Regina je značka plná života, hravá a farebná a zároveň je predstaviteľom nočnej módy v pohodlnom, klasickom štýle. Mnohé komplety sú vhodné aj ako domáci odev

Pánske pyžamá Regina

Bavlnené pyžamá sú žiadaná klasika, a preto sme je aj my zaradili do našej ponuky. Veríme, že oceníte kvalitu a vybrali sme pre Vás ako predného dodávateľa značku Regina. Pánske pyžama sú vyhotovené v nevšedných, skôr tlmených farbách a v obľúbených pánskych vzoroch. Využite aj naše ojedinelé výpredajové ponuky zo sortimentu pánskych pyžám Regina.