Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Roza

79 produktov

Akostná spodná bielizeň Roza

Roza je renomovaný výrobca exkluzívnej dámskej spodnej bielizne. Značka Roza je známa a žiadaná po celom svete: vo Francúzsku, Nemecku, Kanade, USA, Austrálii, Škandinávii a ďalších krajinách. Necháva sa inšpirovať zmyslovými prežitkami, evokuje dobrú náladu a potešenie rovnako ako čokoláda. Rozbalená krabička Roza skrývajúca spodnú bielizeň by mala vyvolávať podobné pocity ako krabička kvalitnej bonboniéry, ktorá skrýva neopísateľnú rozkoš. Výrobca pôsobí na trhu už od roku 1995. Medzi sortiment značky Roza patria predovšetkým podprsenky, nohavičky a tangá. Každý kus spodnej bielizne je prepracovaný do najmenšieho detailu a je výnimočný čipkovým zdobením alebo jemným vyšívaním. 

Kvalitné podprsenky Roza

V našej ponuke nájdete niekoľko typov podprseniek Roza: push-up podprsenky, soft podprsenky, vystužené podprsenky, podprsenky s viacerými možnosťami zapínania ramienok. Všetka spodná bielizeň je vytváraná s ohľadom na detail,  na celkovú symetrickosť, pohodlnosť pri nosení, kvalitné spracovanie aj výber kvalitných tkanín a v neposlednej rade s prianím, aby sa každá žena mohla vo výrobkoch značky Roza cítiť unikátne a zvodne. Typické sú kvetinové výšivky, zdobené lemom a čipkové zapínanie. Tieto kvalitné podprsenky sú tiež k dispozícii ako komplet s tangami alebo nohavičkami či s podväzkovým pásom. Nechajte vyniknúť vlastnú krásu a dotvorte si image kompletne. 

Kvalitné nohavičky a tangá Roza

ELEGANT.sk ponúka aj sortiment nohavičiek a táng Roza. Táto spodná bielizeň kombinuje príjemné vlastnosti hladkej microfibry a elastickej čipky. K dispozícii sú bedrové nohavičky, nohavičky typu šortky, šnúrkové tangá a klasické tangá. K dostaniu tiež ako komplet s podprsenkou či podväzkovým pásom. Varianty v čiernej a bielej farebnej škále. Všetky výrobky Roza sa môžu stať krásnym darčekom a nájdete  je balené v darčekovej krabičke. Spodnú bielizeň Roza môžu ženy využívať pre každodenné nosenie, ale tiež pri zvláštnych príležitostiach. Ponúka totiž všetko, čo každá žena potrebuje - komfort, eleganciu a štýl.