Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Sloggi

12 produktov

Prvotriedna značka Sloggi ponúka oslobodzujúci komfort. Už 40 rokov prichádza s novými nápadmi v podobe tej najpohodlnejšej bielizne nielen pre ženy, ale tiež pre mužov. Svojimi inovatívnymi materiálmi a moderným designom je švajčiarska značka Sloggi známa po celom svete. Bielizeň je elegantná, sofistikovaná a dokonale ľahučká. Ženy môžu vyberať z produktov, ako sú nohavičky, podprsenky, šortky a muži zasa boxerky, slipy alebo tiež tričká, v ktorých sa budú cítiť jedinečne. 

Pohodlné podprsenky a nohavičky Sloggi na každý deň

Dámsku spodnú bielizeň značky Sloggy si rozhodne zamilujete. Je vyrobená tak, aby ste sa v nej cítili spokojne. Podprsenky nemajú kostice, prirodzene držia poprsie a nesťahujú. Braletky sú navyše veľmi očarujúce. Nohavičky sú tak jemné, že sa budete cítiť ako v bavlnke. Bielizeň môžete pekne zladiť a vytvoriť tak dokonalý komplet, ktorý podčiarkne krásu ženského tela, takže vám dodá pocit sebaistoty a jedinečnosti. 

Pre pánov maximálne pohodlie

O mužoch je obecne známe, že si potrpia nielen na pohodlie, ale tiež na štýle. Pánsku bielizeň Sloggi si obľúbi každý muž. Je jemná, priedušná a krásne splýva s telom, takže skoro nepoznáte, že ju máte na sebe. Navyše môžete vyberať z obľúbených farieb.