Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Tehotenská a materská spodná bielizeň

Nie je potreba zdôrazňovať, ako sa Vaša postava aj potreby v priebehu tehotenstva aj dojčenia premieňajú. Tomuto obdobiu plnému zmien sa musí prispôsobiť Váš šatník tak, aby ste Vy aj Vaše bábätko mali čo najväčšie pohodlie, ale zároveň aby ste sa cítili byť stále krásna a sama sebou. O dojčiacich podprsenkách sa môžete dozvedieť viac v našej Poradni

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Balenie
Značka
Cena

7,40 - 47,10

36 produktov

V kategórii tehotenská spodná bielizeň nájdete kopec skvelých pomocníkov, vďaka ktorým sa nebudete musieť starať o bolestivo zarezané lemy ani sa obávať nepohodlia pri dojčení mimo domov. K základnej výbave nastávajúcich mamičiek patria najme tehotenské nohavičky a dojčiace podprsenky

Tehotenská spodná bielizeň - pomoc na každý deň

Výber vhodnej spodnej bielizne je v priebehu tehotenstvá naozaj dôležitý a nemali by ste ho podceniť. Samozrejme totiž neide len o vzhľad, zárezy, ktoré deformujú postavu a robia nepekné otlaky, ale tiež o Vaše zdravie aj zdravie bábätka. V tehotenstvu môžete trpieť nepríjemnými nevoľnosťami, môžete mať problémy s dýchaním, bolesťami brucha alebo gynekologickými ťažkosťami. Vhodne zvolená tehotenská spodná bielizeň, ktorá nikde netlačí, je priedušná a starostlivo ušitá z kvalitných materiálov, Vám pomôže zmierniť a cítiť sa pohodlne. 

Tehotenské nohavičky

V našej ponuke nájdete kvalitné tehotenské nohavičky so zníženým sedom, ktoré sa skvele prispôsobia rastúcemu brušku a zaistia Vám pohodlie na každý deň. 

Dojčiace podprsenky

Dojčiacu podprsenku si ideálne kúpte už ku koncu tehotenstva, bude pohodlnejšia než klasické podprsenky s kosticami a výstužami, a poslúži Vám tak niekoľko mesiacov. Dojčiace podprsenky sú pre čerstvé mamičky úplnou nevyhnutnosťou a využijete je hneď počas prvých dní v pôrodnici. Vďaka odopínacím košíčkom Vám umožní dojčiť bábätko rýchle a pohodlne nielen doma, ale aj na cestách alebo na verejnosti.