Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Tehotenská a materská spodná bielizeň

Nie je potreba zdôrazňovať, ako sa Vaša postava aj potreby v priebehu tehotenstva aj dojčenia premieňajú. Tomuto obdobiu zmien sa musí prispôsobiť Váš šatník tak, aby ste Vy aj Vaše bábätko mali čo najväčšie pohodlie, ale zároveň aby ste sa cítili byť stále krásna a sama sebou. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Značka
Cena

5,10 - 25,90

32 produktov

V kategórii tehotenská spodná bielizeň nájdete veľa skvelých pomocníkov, vďaka ktorým sa nebudete musieť starať nepohodlie počas dojčenia mimo domova. K základnej výbave nastávajúcich mamičiek patrí najmä tehotenské nohavičky a dojčiace podprsenky

Tehotenská spodná bielizeň - pomoc na každý deň

Výber vhodnej spodnej bielizne je v priebehu počas tehotenstvá naozaj dôležitý a nemali by ste ho podceniť. Samozrejme nejde len o vzhľad, zárezy, ktoré deformujú postavu a nepekné otlaky, ale tiež ide o zdravie Vás aj bábätka. V tehotenstve môžete trpieť nepríjemnými nevoľnosťami, problémy s dýchaním, bolesťami brucha alebo gynekologickými problémy. Vhodne zvolená tehotenská spodná bielizeň, ktorá nikde netlačí, je priedušná a starostlivo ušitá z kvalitných materiálov, Vám pomôže problémy zmierniť a cítiť sa pohodlne. 

Tehotenské nohavičky

V našej ponuke nájdete kvalitné tehotenské nohavičky so zníženým sedom, ktoré sa skvele prispôsobia rastúcemu brušku a zaistia Vám pohodlie na každý deň. 

Dojčiace podprsenky

Dojčiacu podprsenku si kúpte už ku koncu tehotenstva, bude pohodlnejšia ako klasická podprsenka s kosticami a výstužou a poslúži Vám tak niekoľko mesiacov. Dojčiace podprsenky sú pre čerstvé mamičky dôležité a využijete ich hneď v priebehu prvých dni v pôrodnici. Vďaka odopínacím košíčkom Vám umožnia nakŕmiť bábätko rýchlo a pohodlne nie len doma, ale aj na cestách alebo na verejnosti.