Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Tehotenské tuniky, mikiny a svetre

Tehotenská móda je nielen krásna, ale predovšetkým pohodlná. Vďaka sofistikovanému strihu sa prispôsobí Vášmu rastúcemu brušku raz dva. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

24,40 - 46,30

11 produktov

Výrobcovia volia rôzne technológie výroby, materiály a strihy tak, aby mohla byť každá žena v tehotenstve spokojná a mohla využiť odevy aj v období dojčenia. Vyskúšajte naše vybrané značky, ktoré prezentujú bavlnené tehotenské tuniky s dlhým rukávom, alebo tehotenské mikiny vhodné aj pre dojčenie a nechajte sa rozmaznávať. Niektoré produkty ide využiť tiež pre nosenie dieťaťa v šatke. Naše výrobky sú prvej akosti od overených výrobcov, vyrobené z bavlny. 

Tehotenská móda

Výbava modernej (nastávajúcej) maminky by mala splňovať všetky požiadavky na praktickú stránku, ale aj estetičnosť. Nutne to nemusí znamenať kupovať si celý nový šatník. K základným kúskom by mali patriť okrem tehotenskej spodnej bielizne a nočnej bielizne tiež trička (tuniky), mikiny. Sú pohodlné, ľahko sa prispôsobia meniacej sa postave a skrývajú dômyselné otvory pre možnosť dojčenia dieťaťa. Navyše napríklad mikinu s dvojitým zipsom môžete využiť do spoločnosti, pokiaľ ste si obľúbila šátkovanie bábätka. Tehotenské svetre sa vďaka použitému materiálu skvele prispôsobia meniacej sa postave, ochránia bedrá pred prechladnutím a celkovo sa vďaka nim budete cítiť v pohode aj v tom najväčšom mrazu.  

Tehotenské tuniky

V súčasnosti mame k dispozícii tri varianty tehotenských tuník. Sú vyrobené z bavlnenej tkaniny, ktorú je dobré počas tehotenstvá aj dojčenia uprednostňovať. Strih sa dobre prispôsobí rôznej veľkosti bruška a po pôrode môžete dieťa pohodlne nakŕmiť vďaka premysleným priehľadom. Na výber sú tri farebné varianty s dlhými, alebo 3/4 rukávmi, s kapucňou, alebo bez nej. 

Tehotenské mikiny

Do spoločnosti, ale aj na prechádzku sa Vám bude hodiť tehotenská mikina. Dlhú mikinu využijete najmä k pohodlným legínam. Každá mikina je prispôsobená na pohodlné dojčenie dieťaťa - vďaka rôzne umiestneným všitým zipsom. Mikiny sú vybavené kapucňou a vreckami. Sú vyrobené podľa najnovších módnych trendov tak, aby zdôraznili peknú postavu tehotnej ženy. 

Tehotenské svetre

Pre Vaše pohodlie v období zimy príde vhod tehotenský sveter. Je vyrobený z kvalitného akrylu, ktorý Vás príjemne zahreje, nebude hrýzť a vydrží dlho ako nový. Sveter je vybavený rolákom, ktorý chráni pred chladom aj Vaše krčné oblasti. Na výber sú tri typy tehotenských svetrov s rôznymi vzormi a farebnými prevedeniami.