Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Tehotenské tuniky, mikiny a svetre

Tehotenská móda je nielen krásna, ale predovšetkým pohodlná. Vďaka sofistikovanému strihu sa prispôsobí Vášmu rastúcemu brušku. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

23,10 - 50,20

18 produktov

Výrobcovia volia rôzne technológie výroby, materiály a strihy tak, aby mohla byť každá žena v tehotenstve spokojná a mohla využiť odevy aj počas dojčenia. Vyskúšajte naše vybrané značky bavlnených tehotenských tuník s dlhým rukávom, či tehotenské mikiny vhodné aj na dojčenie. Niektoré produkty je možné využiť tiež pre nosenie dieťaťa v šatke. Naše výrobky sú prvej akosti, od overených výrobcov, vyrobené z bavlny. 

Tehotenská móda

Výbava modernej (nastávajúcej) mamičky by mala spĺňať všetky požiadavky na praktickú stránku, ale aj estetičnosť. Neznamená to kupovať si celý nový šatník. K základným kúskom by mali patriť okrem tehotenskej spodnej bielizne a nočnej bielizne tiež tričká (tuniky) a mikiny. Sú pohodlné, ľahko sa prispôsobia meniacej sa postave a skrývajú otvory na dojčenie. Naviac mikinu s dvojitým zipsom môžete využiť aj do spoločnosti, ak ste si obľúbili nosenie bábätka v šatke. 

Tehotenské tuniky

V súčasnosti mame k dispozícii tri varianty tehotenských tuník. Sú vyrobené z bavlnenej tkaniny, ktorú je dobré počas tehotenstvá aj dojčenia uprednostňovať. Strih sa dobre prispôsobí rôznej veľkosti bruška a po pôrode môžete dieťa pohodlne nakŕmiť vďaka premysleným priehľadom. Na výber sú tri farebné varianty s dlhými, alebo 3/4 rukávmi, s kapucňou, alebo bez nej. 

Tehotenské mikiny

Do spoločnosti, ale aj na prechádzku sa Vám bude hodiť tehotenská mikina. Dlhú mikinu využijete najmä k pohodlným legínam. Každá mikina je prispôsobená na pohodlné dojčenie dieťaťa - vďaka rôzne umiestneným všitým zipsom. Mikiny sú vybavené kapucňou a vreckami. Sú vyrobené podľa najnovších módnych trendov tak, aby zdôraznili peknú postavu tehotnej ženy. 

Tehotenské svetre

Pre Vaše pohodlie v obdobiu zimy príde vhod tehotenský sveter. Je vyrobený z kvalitného akrylu, ktorý Vás príjemne zahreje, nebude hrýzť a vydrží dlho ako nový. Sveter je vybavený rolákom, ktorý chráni pred chladom aj Vaše krčné oblasti. Na výber sú tri typy tehotenských svetrov s rôznymi vzormi a farebnými prevedeniami.