Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Under Armour

2 produkty

Za americkou značkou UNDER ARMOUR® stoja mnohé známe tváre

Firma sa zameriava na výrobu športového vybavenia - obuvi a oblečenia. Nachádza sa v Baltimore, ale jej kancelárie sú rozprestreté po celom svete. V roku 1996 ju založil Kevin Plank, kedy tiež prišiel s prototypom trička zo syntetického materiálu. V priebehu času zdokonalili technológiu výroby z mikrovlákna tak, aby došlo k odvádzaniu vlhkosti od pokožky smerom von. Medzi konkurentov firmy patria predné svetoznáme značky. Tvárou rady topánok UA sa stal svetoznámy atlét NBA Stephen Curry. Značka je známa tiež pre partnerstvo s golfistom PGA Jordanom Spiethom. 

Technológia HeatGear® Vás udrží v suchu

Vďaka špeciálne upravenej tkaniny bude Vaša pokožka vždy v suchu, chladu a budete sa vďaka tomu cítiť sviežo a ľahko. To zaistí technológia HeatGear®, pomocou ktorej je vyrobená aj väčšina výrobkov z nášho e-shopu - capri legíny, dlhé legíny aj športové podprsenky. Materiály vytvorené pomocou tejto technológie sú určené do teplôt presahujúcich 20°C, a preto sú maximálne priedušné a skvele odvádza pot od tela. 

K špecifickému strihu značky patrí Compression

Kompresné oblečenie je garanciou unikátneho komfortu, kedy sa športovec cíti sviežo a ľahko. Oblečenie je určené pre voľnočasové aktivity, ale aj pre tie, ktoré prebiehajú v plnej záťaži. Kompresný strih zaisťuje:

  •  zvyšovanie sily a výdrže 
  • zníženie vibrácie svalov a ich skorú únavu
  • zlepšenie vnímania pozície tela v priestoru 
  • lepší obehový systém a tým aj dobre prekrvené svaly a ich rýchlejšiu regeneráciu