Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Wanmar

24 produktov

Firma Wanmar - pánske a dámske župany

Firma Wanmar, založená v roku 1993, sa úzko zameriava na výrobu dámskych a pánskych županov. Špecializuje sa na pestrú ponuku farebných županov s módnymi vzormi aj rôznorodými detailmi. Firma sa zaväzuje pravidelne produkovať nové kolekcie tovaru, ktoré budú odpovedať súčasným trendom. V ponuke Wanmar nájdete aj nadmerné župany, a to až do veľkosti 4XL. Kľúčovým mottom Wanmar je spojiť vysokú kvalitu tovaru aj priaznivé ceny pri užití najnovších technológiách pri ich výrobe. 

Kvalitné župany Wanmar pre dámy aj pánov 

Kolekcia značiek Wanmar nás zaujme na prvý dotyk (aj pohľad), takže sme neváhali ani pri ich zaradeniu do našej ponuky. Župany sa vyznačujú kvalitným spracovaním, unikátnym výberom materiálu, a to z hrejivého thermofleecu, fleecu, hladkého bavlneného úpletu alebo velúru. Sú ľahké a samozrejme rýchloschnúce. Župany budú ideálnym spoločníkom po kúpeli alebo sprchovaní, relaxácii, masáži alebo po saune. Sortiment je opatrený vkusnými vreckami a páskom, firma však vyrába aj župany so zipsom. Zvoliť je možné medzi županmi s kapucňou alebo golierom a z dvoch rôznych dĺžok. 

Originálny design županov Wanmar

Župany Vás nadchnú svojim originálnym dôrazom na detail svoju rôznorodosť prevedenia. Dámske župany Wanmar sú symbolom krásnych farebných odtieňov županov, od marhuľovej cez tyrkysovú modrú, pastelovo zelenú, až po korálovo červenú. Luxusné pánske župany Wanmar sa vyrábajú v tmavých odtieňoch, od zelenej, modrej, až po čiernu. Pôsobí ležérnym a zároveň elegantným dojmom.