Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Saténové župany

Saténové župany sú našou pýchou. Pôsobia elegantne a zvodne, ale sú veľmi pohodlné. V priebehu nosenia saténového županu budete cítiť nežný dotyk na koži, ktorý si zaľúbite v zime aj v lete. V našej ponuke nájdete rôzne strihy županov zdobené čipkou aj bez nej. Veríme, že Vám do oka padnú saténové župany s kvetinovým vzorom, v jemných ružových tónoch aj v sýtych červených či modrých farbách. Luxusné saténové župany v našej ponuke sú iba od preverených európskych výrobcov a za veľmi pekné ceny. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Dĺžka

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Kapucňa
Zapínanie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

17,30 - 63,50

59 produktov

Luxusné saténové župany v elegantných prevedeniach

Každá žena aj dievča chce vyzerať v oblečení čo najviac elegantne a zároveň sa cítiť veľmi pohodlne. Ak aj vy patríte medzi tieto ženy, sú pre vás naše luxusné saténové dámské župany skvelým riešením, ako to dosiahnuť. 

Ponúkané saténové župany z našej ponuky internetového obchodu ELEGANT.sk sú nielen veľmi pohodlné, ale tiež sú vyrobené z veľmi kvalitného saténu od predných európskych výrobcov. Vďaka luxusnému prevedeniu saténových županov vo veľa elegantných prevedeniach sa môže každá žena aj dievča cítiť naozaj skvele a podčiarknuť svoju ženskosť. 

Saténové župany v prevedeniach, ktoré skvele padnú každej žene

U nás môžete kúpiť saténové župany vo veľa rôznych prevedeniach, čo sa týka farebných variant, dĺžok, strihov alebo zdobenia. Ľahko tak môžete kúpiť saténové župany s čipkami či iným zdobením v dĺžke ku členkom, do poli lýtok alebo nad kolená. Veľmi populárne sú tiež saténové župany s módnymi širokými rukávmi a opaskom. Ponuka je naozaj pestrá a vďaka elegantným designom podľa poslednej módy si na svoje príde každá žena či dievča, ktorá túži mať saténový župan, v ktorom sa bude cítiť ako v bavlnke. 

Saténové župany posielame v darčekových škatuľkách

Aby sme vám dopriali ozajstný luxus, posielame tieto elegantné saténové župany balené v luxusných darčekových škatuľkách. Skvele tak môžete využiť naše saténové župany tiež ako veľmi luxusný darček, ktorý poteší pri akejkoľvek príležitosti. Kúpiť si môžete tiež dokonalo sladený komplet: saténová košilka a saténový župan, či saténové pyžamo a saténový župan.