Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Nenechajte si ujsť zladenú športovú bielizeň Passion v zľave

Koľko ste ochotná zaplatiť za kvalitný zladený komplet športovej bielizne? U nás si kúpite športovú podprsenku a nohavičky PassionBude sa vám hodiť do fitka, do terénu, ale aj na bežné nosenie. Komplety sú vyrobené z kvalitnej bavlny s prímesou elastanu, takže perfektne padnú a sú jemné k pokožke. 

Zladené športové súpravy vyzerajú perfektne

Brazilky a podprsenka PS008 svetle sivá

Brazilky sú ideálne na šport, ale budú skvelým spoločníkom aj na bežné denné nosenie. V zadnej časti sú vyššie vykrojené. Obvod tvorí pružná guma s predtlačeným logom výrobcu. Nohavičky majú svetle sivú melírovanú farbu. Obdržíte je v krabičke a môžete je zladiť s podprsenkou PS008 v rovnakej farbe. 

Brazilky a podprsenka PS008 červená

S nohavičkami PS008 zažijete pravý komfort pri ich nosení. Sú vyrobené z bavlny a elastanu, takže sú ideálne na šport a prispôsobia sa pohybu. Zadný diel nohavičiek je vykrojený a odkrýva značnú časť zadočka. Nohavičky majú pružný pás zdobený logom značky. Sú balené v štýlovej krabičke a dajú sa zladiť s podprsenkou PS008

Dámske boxerky a podprsenka PS003

Nohavičky majú elegantnú čiernu farbu s červeným vrchným lemom, ktorý je elastický a naozaj jemný k pokožke. Sú ušité z kvalitnej bavlny a prímesi elastanu, preto sú priedušné, pružné a budete sa v nich cítiť maximálne pohodlne. Dámske nohavičky boxerky majú šortkový strih, a preto v nich budete mať jedinečný pocit istoty. Využijete je pri športe alebo pri bežnom dennom nosení. Navyše je môžete skombinovať so športovou podprsenkou v rovnakej elegantnej farbe. 

Zlacnenú športovú bielizeň nakúpite naozaj výhodne