Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Pánska spodná bielizeň - Henderson

Muži sú tiež radi, ak si na seba môžu obliecť pohodlnú a kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, v ktorej sa cítia príjemne a vyzerajú elegantne. Presne takú pánsku spodnú bielizeň nájdete v širokej ponuke nášho internetového obchodu. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť

Parametre

Veľkosť
Balenie
Značka
Cena

10,30 - 24,80

22 produktov

Oblečte sa do luxusnej bielizne značky Henderson, ktorá je na trhu už od roka 1998. Vyrába nielen pánsku bielizeň, ako sú trenírky, boxerky, pyžamá a župany, ale tiež dámsku bielizeň, plavky a nočné košieľky. Zameriava sa predovšetkým na moderný a nadčasový design, precízne spracovanie, kvalitu materiálu a farebnosť. Oblečenie značky Henderson je perfektné pre každodenné nosenie. 

Pánska bielizeň značky Henderson

Spodná bielizeň pre mužov je anatomicky tvarovaná, komfortná a mäkká. Je spracovaná bez švov, takže vás nikde nebude tlačiť. Moderné farby si zamilujú muži každej vekovej kategórie. Pánska bielizeň značky Henderson sa krásne prispôsobí postave a je vhodná pre všetkých mužov. 

Župany, pyžamá a nočné košele

Dámske a pánske pyžamá sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov a zaujmú vás širokou ponukou farieb a vzorov. Ponúkajú dlhé aj krátke pyžamá. Pre ženy navyše značka vyrába nočné košieľky, ktoré sú vzdušné a maximálne pohodlné. Župany sú jemné a budete sa v nich cítiť príjemne po celú dobu nosenia. Oblečenie značky Henderson je pohodlné a jednoduché na údržbu.