Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Pánska spodná bielizeň - Cornette

Muži sú tiež radi, ak si na seba môžu obliecť pohodlnú a kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, v ktorej sa cítia príjemne a vyzerajú elegantne. Presne takú pánsku spodnú bielizeň nájdete v širokej ponuke nášho internetového obchodu. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balenie
Značka
Cena

7,90 - 16,50

24 produktov
-22% Pánske trenírky Classic Sushi so vzorom

Pánske trenírky Classic Sushi so vzorom

12,40 € 9,70 €

skladom u dodávateľa

O výrobcovi Cornette

Cornette je značka spodnej bielizne pre dámy, pánov a deti. Pri výrobe sa zameriava na originálny design, výber akostných materiálov a spoluprácu s najlepšími dizajnérmi. Sortiment značky Cornette býva vyhľadávaným tými najnáročnejšími zákazníkmi a je právom nazývaný symbolom luxusu. Je expertom na produkciu spodnej bielizne na noc aj deň, v netradičných vzoroch, ktoré podtrhávajú osobitý štýl ich nositeľov. Bielizeň Cornette je známa v krajinách ako Nemecko, Veľká Británia, Francúzsko a ďalšie. 

Trenírky Cornette

Značku Cornette sme vybrali ako predného predstaviteľa pánskej spodnej bielizne (a hlavne trenírok) v našom e-obchode Prádlo Elegant. O kvalite a pohodlí pri nosení týchto trenírok sa presvedčilo už množstvo našich zákazníkov. Trenírky sú vyhotovené z príjemnej a hebkej, kvalitnej bavlny. Lemy trenírok sa nezarezávajú do pokožky, trenírky Cornette sú vyhotovené s dlhšími nohavičkami a rozparok je opatrený gombíkom. V našej ponuke sú k dispozícii kárované trenírky alebo trenírky s potlačou pre všetkých mužov. Pri nákupu budete iste potešení tiež priaznivou cenou výrobkov značky Cornette. 

Pánske boxerky Cornette

Páni určite ocenia neustálu inováciu v oblasti strihov pánskej spodnej bielizne, ktorá sa vytvára s ohľadom na osobný komfort a pohodlie pri nosení. Pánske boxerky sú zakončené širokou plochou gumou, s priestornou klinovou časťou, s plochým zakončením švov a anatomicky vytvarované nohavičky. Prekvapí Vás výberom jedinečných vzorov a farieb. Vyrába sa z obľúbenej bavlny s prídavkom elastanu alebo z viskózy. Všetky výrobky sú balené v darčekovej krabičke. Boxerky Cornette by nemali chýbať v šatníku žiadneho moderného muža.