Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Dámske plavky

Chcete si plavkovú sezónu užiť naplno? V tom prípade si kúpte dámske plavky z nášho e-shopu. V našej ponuke nájdete športové jednodielne plavkypohodlné tankiny alebo zvodné monokiny vo všetkých veľkostiach, ktoré sú reálne a nami premerané. Rozhodli sme sa totiž, že tento rok váľanie u vody spríjemníme všetkým ženám. A tak v tabuľke veľkostí uvádzame skutočné rozmery plaviek a pri nákupu bikin si môžete vybrať z odlišných veľkostí horného a spodného dielu, ktoré máme skladom. V kategóriách plavkové podprsenky a nohavičky si navyše dvojdielne plavky skombinujete podľa svojho vkusu. Veríme, že si z veľkého množstva kvalitných a trendy plaviek za skvelú cenu vyberiete! 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Cena

3,90 - 85,90

211 produktov

Žhavé novinky kolekcie plaviek v tomto roku

Vieme, aké plavky sú in a v čom budete nielen neodolateľná, ale aj moderná. Dali sme si záležať, aby nová kolekcia plaviek spĺňala vysoké požiadavky žien na funkčnosť a vzhľad plaviek. Preto predávame dámske plavky od preverených výrobcov, ktorí plavky vyrábajú z kvalitnej plavkoviny. Plavková sezóna tento rok sa nesie v exotickom duchu, pestrých farbách a etnických vzoroch. 

Plavky, ktoré musíte mať

Ak chcete byť v lete IN, pribaľte si na dovolenku či ku bazénu jednodielne plavky s exotickým vzorom. V kurze sú palmy, tropické kvety aj ovocie a obľúbené plameniaky. Inšpirujte sa našim horúcim plavkovým tipom Amira.

Vašu peknú postavu zvýraznia monokiny s etnickým vzorom. Buďte divoká a nespútaná na pláži aj pri bazéne v plavkách Dara ecru

Opálenie pekne vynikne v pestrých farbách, ktoré sú moderné aj túto sezónu. Našim letným favoritom sú dvojdielne plavky s push-up podprsenkou Midis duhové

Medzi žhavé novinky patria aj tankiny Yanna so vzorom exotických kvetov. Tankiny sú viac a viac obľúbené, lebo vedia zakryť mierne nedostatky. A to ženy vedia oceniť.