Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Dámska spodná bielizeň - Wolbar

Možno nepoznáme hĺbku ženskej duše, ale poznáme ženské telo. Vieme, aká spodná bielizeň vám pristane, ako si správne vybrať veľkosť podprsenky, a vieme aj to, aké je pre Vás dôležité pohodlné dámske prádlo. 

Kvalitná spodná bielizeň, ktorá vám pristane

Predaj spodnej bielizne sa stal našou obľubou. Výberu jednotlivých kúskov, od podprsenky, cez nohavičky, sťahujúcu bielizeň až po podväzky a pančuchy, venujeme maximálnu pozornosť. Dámska spodná bielizeň v našej ponuke je vždy z kvalitných materiálov, v precíznom prevedení a za skvelú cenu. Rovnako ako aj Vy aj my si prajeme, aby ste sa v spodnej bielizni od firmy Elegant cítili viac ako dobre. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Strih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Sťahovací efekt
Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

5,90 - 26,70

124 produktov

Spodná bielizeň značky Wolbar

Značka Wolbar sa zaoberá výrobou nohavičiek a tang už veľa rokov. Ich základným požiadavkom je najvyššia akosť a pestrý výber jednotlivých výrobkov. Starostlivo si vyberajú len tých najlepších dodávateľov látok, čipiek a výšiviek. Verí, že dôsledná kontrola každej fáze počas výroby a pravidelné školenia pracovníkov sa oplatia. Značka si získala európsku klientelu vďaka svojmu originálnemu prístupu ku spracovaniu rozmanitých vzorov spodnej bielizne. Stavia na neustálej inovácii a kreativite. 

Kompletná ponuka sortimentu Wolbar

ELEGANT.sk je predným predajcom značky Wolbar na slovenskom trhu. V našom sortimente Wolbar nájdete: bedrové nohavičky (kolekcia Soft a Basic Mini), klasické nohavičky, boxerkové nohavičky, nohavičky s vyšším pásom (kolekcia Basic: Maxi, Midi, Short), tangá a zoštíhľujúce nohavičky v neprebernom množstve strihov a vzorov. Nohavičky a tangá sú vyrobené z elastických látok s prímesou elastanu, veľakrát s okrasnou čipkou, alebo zo stopercentnej bavlny v kombinácii s čipkou (kolekcia Eco) alebo hladké (kolekcia Tahoo) či s drobným obrázkom (kolekcia Funny). Nohavičky aj tangá sú vyhotovené v základných obľúbených farbách: biela, čierna a telová. 

Bezšvové nohavičky a tangá Wolbar

Okrem očarujúcej ponuky čipkových nohavičiek, ktoré sú pekné samy od seba, sa značka Wolbar zameriava aj na ich funkčnosť. Preto tiež zaradili do svojej kolekcie nohavičky s tzv. laser cut (bezšvové varianty). Tie sú vyhľadávanou a populárnou  spodnou bielizňou  pre svoju maskovaciu schopnosť. Pod oblečením sú takmer neviditeľné a k pokožke maximálne príjemné. Ide napríklad o modely: Elia, Eco-em a Nina. 

Sťahujúce a modelujúce nohavičky Wolbar

Úchvatné modely sťahujúcich nohavičiek máme k dispozícii v nespočetných variantoch. Modelujúce nohavičky (tzv. body shape) zoštíhľujú figuru, splošťujú oblasť brucha, tvarujú boky a spevňujú zadok. Sú priedušné a neviditeľné pod oblečením. V oblasti pásu sú z rubovej strany fixované silikónovými páskami pre lepší pocit pri nosení. Pre lepšiu predstavu, ako táto sťahujúca bielizeň vyzerá, sme pre Vás pripravili tiež aj videá.

Unikátne tangá Wolbar

Luxusné tangá sú vyrábané v dvoch variantoch: klasická tangá s páskami kopírujúcimi boky alebo brazilky (šortky-tangá) odhaľujúce spodnú zadnú časť, ale so zdobením v hornej zadnej línii, s širšou klinovou časťou zdôrazňujú boky. Medzi obľúbené brazilky patrí Gigua alebo Karioka.