Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Dámska spodná bielizeň - Akce

Možno nepoznáme hĺbku ženskej duše, ale poznáme ženské telo. Vieme, aká spodná bielizeň vám pristane, ako si správne vybrať veľkosť podprsenky, a vieme aj to, aké je pre Vás dôležité pohodlné dámske prádlo. 

Kvalitná spodná bielizeň, ktorá vám pristane

Predaj spodnej bielizne sa stal našou obľubou. Výberu jednotlivých kúskov, od podprsenky, cez nohavičky, sťahujúcu bielizeň až po podväzky a pančuchy, venujeme maximálnu pozornosť. Dámska spodná bielizeň v našej ponuke je vždy z kvalitných materiálov, v precíznom prevedení a za skvelú cenu. Rovnako ako aj Vy aj my si prajeme, aby ste sa v spodnej bielizni od firmy Elegant cítili viac ako dobre. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť

Parametre

Veľkosť
Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

3,90 - 18,00

25 produktov

Trendy v dámskej spodnej bielizni

V dnešnej dobe sa v móde začína stále viac upúšťať od vyumelkovanosti a nosí sa viac prirodzenosť. Pohodlie je heslom všetkých žien, ktoré nakupujú dámsku spodnú bielizeň. Vďaka špičkovým dizajnérom je dámska bielizeň nielen komfortná, ale ja veľmi pôvabná a zvodná. Medzi trendy sa stále viac dostávajú športové prvky, krížené ramienka, tangá nahradili rafinované brazílske nohavičky a celočipkované francúzske nohavičky. Podprsenky a košieľky sa svojim vzhľadom vyrovnávajú oblečeniu, preto je hitom tejto sezóny trebárs podprsenka bralette, ktorá vykukuje pod letnými topmi a šatami. Svoju obľúbenosť si medzi ženami pre svoj vzhľad získala pre svoju prirodzenosť, štýlovú čipku a veľmi pohodlné prevedenie. 

Obľúbenú push-up podprsenku vymeňte za dekoltku

Ako už bolo povedané, v prirodzenosti je krása. A tak sú na ústupe push-up podprsenky aj vypchávky. Ale nestrachujte sa, u nás v obchode majú push-up podprsenky stále svoje miesto. Dobre vieme, že tento typ podprsenky je u žien veľmi obľúbený. Ak chcete skúsiť niečo nové, vyberajte si módny strih podprsenky zvaný plunge, alebo tiež dekoltka, ktorá vytvára hlboký dekolt u menšieho poprsia. Svojej obľúbenosti sa teší tiež bardotka známa ako balkonetka, ktorá je typická svojimi rovnými košíčkami. 

Body sa vracia do módy

Možno ste si toho tiež všimli, body je opäť na vrcholu svojej slávy. Módni návrhári vsadili na dekadentný štýl, tmavé a lesklé farby. Aj v našej ponuke nájdete nejaký ten kúsok vyšperkovaný obľúbenou čipkou. Ak Vás napadá, že čipky už nie sú moderné, majte na pamäti, že to tak nie je. Čipky a dámska spodná bielizeň patria ku sebe a vždy budú. Viete si snáď predstaviť podväzkový pás bez zvodnej čipky?