Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Boxerky

Stále obľúbenejšou kategóriou pánskej spodnej bielizne sú boxerky. Možno aj Vy ste zo skôr obľúbených trenírok alebo slipov presedlali na tento typ bielizne. Prečo? Boxerky sú moderným riešením.

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balenie
Značka
Cena

7,30 - 24,80

31 produktov

Sú pohodlné, ale nie tak volné a dlhé ako trenírky, aby prekážali pod úzkymi nohavicami alebo upnutými džínsami, zároveň nie sú tesné a odhaľujúce ako slipy. Úplným hitom sú bezšvové boxerky, ktoré Vám zaručia maximálne pohodlie a zároveň dokonalý vzhľad pod akýmkoľvek oblečením. V našom internetovom obchode ponúkame veľký výber boxeriek prvotriednej kvality od predných európskych dodávateľov za skvelé ceny. 

Hit súčasnosti? Bezšvové boxerky

Najväčším trendom súčasnosti sú totiž bezšvové boxerky vyrobené špeciálnou technológiou z unikátneho materiálu z polyamidových vlákien, ktoré sa vyznačujú výnimočnými termoregulačnými vlastnosťami. Boxerky z našej ponuky nemajú bočné švy ani v páse nepohodlnú gumu. Bezšvové boxerky sú samozrejme elastické, takže sa perfektne prispôsobia každej postave, skvele padnú a nie sú vidieť ani pod tesnými nohavicami. Materiál je navyše mäkký a priedušný. Bezšvové boxerky by preto nemali chýbať v skrini žiadneho muža. 

Shortbox dĺžka – zlatá stredná cesta

U boxeriek je veľmi obľúbená tzv. shortbox dĺžka so skrátenou nohavičkou. Čo sa týka farieb, nie je nad klasiku, čiernu a bielu. Rovnako ako u trenírok je trendom pre túto sezónu elegantne jemný prúžok v kombinácii, sivej, modrej alebo zelenej. 

To najlepšie od európskych dodávateľov za bezkonkurenčné ceny

ELEGANT.sk má v ponuke široký výber najrôznejších typov a vzorov boxeriek od predných európskych dodávateľov. Veľmi vyhľadávanými sú napríklad boxerky od firmy Brubeck, ktorá sa špecializuje na výrobu funkčnej bielizne a oblečenia na extrémne športy pomocou najnovších technológií, alebo boxerky v pastelových farbách a módnych vzoroch od výrobcu Cornette.