Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Dámske košieľky - Donna

Prejavte svoju ženskosť a doprajte si pocit pohodlia nielen v noci vďaka košieľkam Prádla Elegant. Ponúkame Vám luxusné aj svadobné saténové košieľky na mimoriadne chvíle, nočné košele na komfortný spánok aj košieľky z viskózy na každodenné nosenie. Našim cieľom je poskytnúť Vám širokú ponuku košieľok na spanie, v ktorých sa budete cítiť skvelo. Preto v našej ponuke nájdete len kvalitné dámske košieľky módnych a elegantných strihov za skvelé ceny. 

Luxusné košieľky

Skutočný pocit luxusu zažijete v košieľkách ELEGANT.sk. Drobné rozdiely v použitých materiáloch vytvárajú celkový zážitok. Luxusné košieľky nielen perfektne sedia, ale Vaše telo vedia doslova pohladiť. Ponúkame Vám saténové aj bavlnené košieľky len od prestížnych európskych výrobcov. Doprajte si komfort v saténových košieľkách s prídavkom elastanu značky DONNA. Vašu pokožku budú rozmaznávať luxusné košieľky na spanie a župany Kalimo z elastického saténu alebo z viskózy. Obľúbený výrobca nočných košieľok, županov aj zvodných saténových košieľok, ktorý poteší nie len precíznym prevedením, ale aj skvelou cenou, je DKaren

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramienka
Dĺžka

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

24,30 - 32,90

33 produktov

Kto je značka Donna

Značka Donna bola založená v roku 1993. Spoločnosť si dala za cieľ plniť sny, túhy a potreby žien. Vyrába bielizeň z vysoko kvalitných materiálov, s dôrazom na detail aj farebné prevedenie. Výroba odpovedá najmodernejším trendom s použitím najnovších technológií. Vstúpte aj Vy do zeme Krásy, ktorú Vám otvára značka Donna. 

Donna v našej ponuke

Výrobky značky Donna sú v našej ponuke absolútnou novinkou. Mali sme túhu doplniť saténový program o nový materiál, ktorý bude niečim výnimočný. A to satén s prídavkom elastanu naozaj je. Materiál sa lepšie prispôsobí siluete, pritom je ľahko splývavý a pevný. Jeho vysokú kvalitu je na prvý pohľad poznať. K ďalším výrobkom značky Donna patrí nočná bielizeň z kvalitnej viskózy. Viskózové košieľky a pyžamá patria k drahšiemu, ale zároveň luxusnejšiemu tovaru, ktorý v našej ponuke nájdete. Je omnoho lepšou alternatívou nočnej bielizne z bavlny.