Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Sťahovacia bielizeň a sťahovacie nohavičky

Ponúkame Vám vysoko kvalitnú sťahovaciu bielizeň od preverených európskych výrobcov, ktorú si zamilujete hneď z niekoľkých dôvodov. Sťahujúca bielizeň Vám pomôže vytvoriť ideálnu postavu a budete sa v nej cítiť skvelo vďaka materiálom, ktoré splynú s Vašim telom. Stiahnutie je prirodzené a pohodlné. V sťahujúcej bielizni budete istejší a sebavedomejší. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Sťahovací efekt
Značka
Cena

10,20 - 26,70

49 produktov

Ako si vybrať sťahovaciu bielizeň?

Či už Vás trápi nadbytok váhy, povislá koža po pôrode či rýchlom chudnutiu, alebo sa len chcete cítiť vo večerných šatách lepšie, či sebavedomejší, odporúčame Vám sťahujúcu bielizeň. Rady, prehľad modelov a výrobcov sťahujúcej bielizne sme pre Vás pripravili v našej Poradni v článku Ako vybrať sťahovaciu bielizeň. Uvedieme len niekoľko zásadných informácií, ktoré by ste mali vedieť o sťahujúcej bielizni skôr, ako si ju kúpite. 

Akú zvoliť veľkosť sťahujúcej bielizne?

Cieľom nosenia sťahujúcich košieľok, korzetov aj nohavičiek nie je len vyzerať a cítiť sa dobre, ale tiež mať správne držanie tela v šatách. Nie je to vždy len o zamaskovaní väčšieho bruška. Ženy trápia drobné nedostatky v hornej oblasti chrbátu pod podprsenkou, na bokoch aj na stehnách. Pri výberu sťahovacej bielizne musíte vedieť, ktoré miesta chcete zoštíhliť a podľa toho si vybrať strih bielizne s vysokým pásom, nohavičkou, sťahovacie body, alebo košieľku. Sťahovaciu bielizeň vyberajte o číslo menšiu, ako je Vaša zvyčajná veľkosť. Vďaka silikónovým prúžkom bielizeň priľne príjemne na koži a neroluje sa. Nezabúdajte, že bielizeň so sťahujúcim efektom môžete nosiť najdlhšie štyri dni po sebe, pak si doprajte odpočinok.