Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zlaďte celú rodinu! Pyžamá pre mamu, otca aj deti

In je držať za jeden povraz ako rodina a obliekať sa rovnako, alebo aspoň v podobnom štýlu. Skvele potom vyzerajú tiež spoločné fotografie. Urobte radosť sebe aj svojím ratolestiam a kúpte si rovnaké pyžamáVaše všedné rána pozdvihnú na vyššiu úroveň a hneď budú omnoho veselšie. O víkendu si zas naplánujte pyžamové dny, alebo dopoludnie a poriadne sa s deťmi zabavte. Odviazať sa a odreagovať v útulných stenách Vášho domova potom pôjde ako po masle. 


Ako otec vďaka rovnakému pyžamu

Každý malý syn chce vedieť všetko to, čo jeho otec a chce byť ako on. V otcovi máva svoj vzor často až do dospelosti. Podobné pyžamo môže vášmu vzťahu len prospieť. Otec a syn v rovnakom pyžamu budú na prvý pohľad správna dvojka, čo nepokazia žiadnu srandu. V popisku jednotlivých chlapčenských pyžám nájdete tiež odkaz na obdobné pánske pyžamo.


Veľký bratia ako sa patrí v zladenom pyžamu

 

V živote malého chlapca býva mnohokrát aj ďalší veľký vzor - starší brat. Chce ho napodobovať a vo všetkom dohnať. Aj keď to medzi nimi často škrípe, majú sa radi až za hrob. Rovnaké súrodenecké pyžamo im urobí obrovskú radosť. Zahrajú si v nich určite nejednu vankúšovú vojnu, na ktorú budú ešte dlho spomínať. Vyberať môžete z kategórie chlapčenské pyžamá


"Aká matka taká Katka" vďaka pyžamu

 

Jablko nepadá ďaleko od stromu. Ani dievčatká niesu iné a svoje maminky by chceli vo všetkom napodobiť. Pretože sú od prírody veľké parádnice, radosť z rovnakého pyžama (či nočnej košele) bude navyše dvojnásobná. Prezrite si kategóriu dievčenské pyžamá a dievčenské nočné košele, kde Vás popisok navedie na druhú časť dvojice.

Príchod nového súrodenca je pre Vaše dievčatko veľká zmena. Dcére môžete dať najavo, že Vám na nej záleží v období tehotenstva a dojčenia, pokiaľ si kúpite rovnakú nočnú košeľu a dievčenskú nočnú košeľu alebo pyžamo.


Zladené pyžamo pre správne sestry

Zdedených pyžám po svojej staršej sestre má Vaša princezná asi celé kopy. Čo jej tak spraviť radosť pyžamom, ktoré by mala rovnaké maminka aj jej veľká sestrička - ochrankyňa? Večerná karaoke show v zladenom súrodeneckom pyžamu potom dostane úplne iný rozmer. Kúpiť u nás môžete rovnaké dievčenské pyžamo, alebo dievčenskú nočnú košeľu. 


Rodinné pyžamá sú obľúbeným darčekom

Vďaka nášmu veľkému výberu bude celá Vaša rodina ako zo škatuľky. Obľúbená kvalitná značka Taro pre Vás dvakrát ročne pripravuje pyžamá, vďaka ktorým môže byť zladená celá Vaša rodina. Sú vhodné ako darček a mimoriadne obľúbené. Blysnúť sa ale môžete tiež ako dvojica v pyžamu pre páry, o ktorých sa viac dozviete v našej Poradni

K novinkám patria pyžamá značky DN Nightwear pre rodinky, čo si prajú mať kráľovskú korunku vo znaku. Pyžamá pre dospelých pripravujeme.