Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Provokácia v plavkách! Túžite po škandálne peknom zadočku?

Máte to šťastie, že Vás príroda obdarila pevným zadočkom? Naštvete pár závistlivcov tým, že máte na to ukázať ho a nosiť plavkové nohavičky brazilky. K tohtoročným trendom rozhodne patria. 

Plavky brazilky Vám vykúzlia výstavný zadoček

Milujete bikiny a nechcete byť v lete u vody za šedú myš? Oblečte sa do nádherných dvojdielnych plaviek s brazilkami. Možno aj vďaka nim prežijete svoju osudovú letnú lásku. K zvádzaniu boli totiž priamo stvorené. Nielenže Vám plavky brazilky zaistia čokoládovo opálený zadoček, ale navyše ho opticky zaguľatia, takže bude vyzerať ako šťavnatá broskvička. Urobia výbornú službu najme tým ženám, ktoré majú plochý malý zadoček. Vďaka šikovnému prostrednému švu padnú ako uliate a nepohnú sa ani o milimeter. Vďaka tomu Vám bude každý Váš pohyb prinášať samú radosť. 

Plavky vo znamení Pobrežnej hliadky Vás vynesú medzi hviezdy

Kultový americký seriál Baywatch nepreslávil len krásne vyšportovaných hercov, ale aj zvodné jednodielne červené plavky. Pokiaľ Vám nechýba odvaha, rozhodne si jedny kúpte. Nechávajú zakrytú len veľmi malú časť zadočku a majú vyššie vykrojenie na bokoch. Vďaka tomu zdôrazňujú krásu ženských kriviek a opticky predlžujú nohy. K ďalšiemu bonusu plaviek Pamela Baywatch patrí zvodný hlboký dekolt. 

 

 

   Vaša Jarka z ELEGANT.sk