Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Donna MK

4 produkty

Značka Donna MK

Značka Donna bola založená v roku 1992 a od toho času produkuje plavky, nočné košele a pyžamá. Bielizeň zdobia kvalitné čipky dodávané z Talianska a Francie. Značka školí svoj personál a vyrába aj najmodernejšie šijacie stroje. Dvakrát ročne prichádza s novou kolekciou produktov pod značkou Donna. Zákazníci sa v prádle a plavkách tejto značky môžu cítiť jedinečne a elegantne.

Dámske plavky Donna MK

Ako jedného zo stálych predstaviteľov dvojdielnych plaviek (tzv. bikiny) v katalógu Prádla Elegant sme vybrali výrobcu Donna. Každoročne nové kolekcie plaviek nás presvedčili o tom, že je žiadanou značkou. U plaviek Donna oceňujeme vlastnosti ako dobrý materiál; široký potenciál vzorov, strihov a farieb; širší výber jednoduchých strihov a klasických farieb; decentné zdobenie; možnosť kombinovaného horného a dolného dielu a absencia nepraktických módnych výstrelkov. Navyše sa ceny plaviek pohybujú vo veľmi príjemných hladinách. Ucelenú ponuku dvojdielnych plaviek nájdete vždy v plavkovej sezóne, mimo sezónu môžete využiť zaujímavé výpredaje.

Letné a zimné pyžamá Donna MK

Výrobca značky Donna ponúka veľký výber pyžám. Mnoho pyžám Donna sa skladá z tielka a šortiek, ktoré sú ideálnym riešením na teplé letné noci. Veľmi obľúbené sú tzv. 3/4 pyžamá Donna alebo zimné dlhé pyžamá vyrobené z rôznych príjemných a hrejivých materiálov. Dlhú radu pyžám Donna je možné využiť tiež ako pohodlný domáci odev. Do ponuky sme tiež pridali zmyselné nočné košieľky Donna.