Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Tehotenské legíny a nohavice

Všetky chceme byť za každých okolností atraktívne. Inač tomu nie je ani počas čakania na bábätko. Nemeňte svoj štýl ani v období tehotenstva a kúpte si pohodlné legíny, ktoré sa jednoducho prispôsobia Vášmu rastúcemu brušku.

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Balenie
Značka
Cena

12,00 - 47,60

14 produktov

Zahoďte objemné nohavice, či nepraktické škrtiace nohavice a myslite na seba, pretože si to zaslúžite. Pohodlie oceníte Vy aj Váš drobček. 

Tehotenské legíny

Zohnať kvalitné tehotenské legíny podľa vlastných predstav je veľakrát ťažké. Pripravili sme preto široký výber strihov a typov tehotenských legín pre Vašu spokojnosť. Niektoré modely využijete tiež po pôrode. Spoľahnúť sa môžete na kvalitné spracovanie strihu s ohľadom na citlivú pokožku nastávajúcej mamičky. 

Dokonalý outfit nastávajúcej mamičky

Ku tehotenským legínam si môžete z našej ponuky samozrejme kúpiť aj ďalší kvalitný tehotenský tovar. K dispozícii sú tehotenské topy, tielka, tuniky, či mikiny s otvormi na uľahčenie dojčenia Vášho bábätka, ale aj obľúbené tehotenské a materské nočné košele, dojčiace pyžamá, alebo dojčiace podprsenky a materské nohavičky. Kúpte si všetko na jednom mieste a vyskúšajte top produkty z našej ponuky.