Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Pánska spodná bielizeň - Rössli

Muži sú tiež radi, ak si na seba môžu obliecť pohodlnú a kvalitnú pánsku spodnú bielizeň, v ktorej sa cítia príjemne a vyzerajú elegantne. Presne takú pánsku spodnú bielizeň nájdete v širokej ponuke nášho internetového obchodu. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balenie
Značka
Cena

7,30 - 10,40

10 produktov

Značka Rössli

Značka Rössli sa objavila ne európskom trhu v roku 2014. Cíti potrebu vytvárať niečo iného a odlišného než iné značky. K výrobe používa špeciálnu techniku, vďaka ktorej sa odevy po vypraní nezmenšia, ani nestratia svoj pôvodný tvar. K výrobe zvolila výberovú akostnú bavlnu s dlhými vláknami pochádzajúcich z Indie. Inšpiruje sa švajčiarskym módnym štýlom. Produkuje dámske pyžamá, dámske nočné košele a pánske pyžamá. 

Skvelá nočná bielizeň v darčekových škatuľkách

Nielen výrobok sám o sebe môže urobiť radosť. Vraví sa, že predáva obal. U výrobkov značky Rössli sa môžete spoľahnúť nielen na kvalitný obsah, ale aj obal. Nočná bielizeň sa tak môže stať skvelým darčekom pre niekoho blízkeho. Darčekové balenie oceníte najme pri nákupoch na Vianoce. 

Bavlnené dámske nočné košele

Módne dámske nočné košele sú v kurzu. Značka Rössli zastupuje naozaj pohodlné košieľky na spanie, ich design Vás pobaví a spríjemní Vaše chvíle relaxovania a odpočinku. 

Bavlnené dámske pyžamá

Dámske pyžamá Rössli sú hravé, hýria farbami a zaujímavými detailmi. Zaručene Vás zaujme na prvý pohľad. 

Pánske pyžamá

Keď hľadáte nadčasové pánske pyžamo v modernom designu, zvoľte značku Rössli. Tieto pyžamá sú kvalitné, elastické strihovo a designovo prispôsobené novým módnym trendom.