Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Tehotenské šaty a materské šaty

Ani počas tehotenstvá sa nemusíte vzdávať svojho obľúbeného štýlu v obliekaní. Tehotenské šaty sú skladné a šetria Váš čas pri obliekaní. Navyše ušetríte tým, že nemusíte nakupovať dve položky (nohavice a tričko pre tehotné). 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Zapínanie
Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Dĺžka

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

23,10 - 66,70

31 produktov

Využite našej výhodnej ponuky tehotenských šiat na každodenné nosenie, ale aj na slávnostné príležitosti. K dispozícii sú jednofarebné šaty aj šaty so vzorom. Naša cenovo výhodná ponuka tehotenskej módy čaká len na Vás. 

Tehotenské šaty PeeKaBoo

Na značku PeeKaBoo sa môžete spoľahnúť. Táto firma vyrába šaty s ohľadom na detaily. Výber je pestrý, farebný, má nápad aj šmrnc. Zvolené tkaniny sú veľmi príjemné a citlivé ku pokožke ženy v obdobiu počas tehotenstva. 

Ďalšia ponuka módy pre tehotné

Využite našu ponuku odevov aj bielizne pre tehotné a nebudete ľutovať. Len u nás nájdete cenovo výhodnú ponuku tohto tovaru, ktorý je vyrobený v najvyššej možnej kvalite. Pre Váš chytrý nákup sa hodia produkty určené na obdobie počas tehotenstva, tak aj počas dojčenia. Medzi najobľúbenejšie kúsky patria tehotenské a dojčiace nočné košele a pyžamá. Pre veľký záujem teraz do ponuky zaraďujeme tiež ďalšiu tehotenskú bielizeň, tehotenské tunikytopy, legíny a nohavice a v neposlednej rade aj šaty.