Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Tehotenské šaty a materské šaty

Ani počas tehotenstvá sa nemusíte vzdávať svojho obľúbeného štýlu v obliekaní. Tehotenské šaty sú skladné a šetria Váš čas pri obliekaní. Navyše ušetríte tým, že nemusíte nakupovať dve položky (nohavice a tričko pre tehotné). 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapínanie
Výstrih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balenie
Typ rukávu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

19,90 - 41,30

17 produktov

Využite našej výhodnej ponuky tehotenských šiat na každodenné nosenie, ale aj na slávnostné príležitosti. K dispozícii sú jednofarebné šaty aj šaty so vzorom. Naša cenovo výhodná ponuka tehotenskej módy čaká len na Vás. 

Tehotenské šaty PeeKaBoo

Na značku PeeKaBoo sa môžete spoľahnúť. Šaty vytvárajú s ohľadom na detaily. Výber je pestrý, hýri farbami, má nápad a šmrnc. Zvolené tkaniny sú veľmi príjemné k citlivej pokožke ženy s tehotenstvu. 

Ďalšia ponuka módy pre tehotné

Využite našu ponuku odevov aj bielizne pre tehotné a nebudete ľutovať. Len u nás nájdete cenovo výhodnú ponuku tohto tovaru, ktorý je vyrobený v najvyššej možnej kvalite. Pre Váš chytrý nákup sa budú skvele hodiť produkty určené na obdobie počas tehotenstva, tak aj počas dojčenia. Medzi najobľúbenejšie kúsky patria tehotenské a dojčiace nočné košele a pyžamá. Pre veľký záujem teraz do ponuky zaraďujeme tiež ďalšiu tehotenskú bielizeň, tehotenské tunikytopy, legíny a nohavice a v neposlednej rade aj šaty.