Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Vienetta Secret

19 produktov

O značke Vienetta Secret

Značka Vienetta Secret je predstaviteľom vysoko módnych produktov z dielny, ktorá produkuje pyžamá, nočné košieľky a župany. Vienetta Secret sa predstavila bielizňou zo stopercentnej bavlny, na jej spracovaní a akosti si dáva naozaj záležať. Berie v ohľad meniace sa módne trendy a chce, aby značka Vienetta Secret reprezentovala jedinečnú módu, ku ktorej sa budú zákazníci radi a často vracať. 

Pyžamá a košieľky Vienetta Secret

Kategóriu nočnej bielizne sme s radosťou rozšírili o produkty značky Vinetta Secret, a to najme o košieľky pre plnoštíhle a tehotenské pyžamá, ktoré môžu byť alternatívou domácich úborov. Najme široký sortiment dámskych pyžám má na konte originálne spracovanie vzorov, ktoré u inej značky z našej ponuky nenájdete. Vyberať teda môžete zo zaujímavých vzorov a farieb v hravých variantoch. K dispozícií sú letné aj zimné pyžamá a košieľky s krátkym rukávom. 

Výpredaj županov Vienetta Secret

Jemné mäkučké župany za výpredajové ceny sú pripravené len pre Vás. Sú vyrobené z príjemného materiálu typu soft (100% polyester). K dispozícií s kapucňou, páskom na zaväzovanie a dvoma vreckami, v niekoľkých odtieňoch a v obľúbených vzoroch.