Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zatúlaná podprsenka

Od času, kedy mám deti, je hľadanie čohokoľvek každodenný rituál. V praxi to vyzerá asi takto: "Mami, nemôžem nájsť svoj odznak." Väčšinou odpoviem: "Bež si ho nájsť sám, pozri sa do šuplíka." Moje milované deti sa po minúte objavia so slzami v očiach a pýtajú si pomoc: "Nie je to tam. Nemôžem ho nájsť." Také situácie naviac väčšinou prebiehajú v dobe, kedy už máme sedieť v aute na ceste do škôlky. Problém je v tom, že hľadanie mojich detí prebieha štýlom - očami sa pozriem priestor v prednej časti šuplíka a nepozriem sa pod zošity alebo iné veci, ktoré v šuplíku sú. Tí, ktorí tieto situácie poznajú, vedia, že je to aplikovaný štandard. V konečnom dôsledku nájdem zatúlanú vec mojich synov takmer hneď.

Pred časom sa mi stratila podprsenka. Asi všetky ženy si vedia predstaviť, že stratiť obľúbenú telovú hladkú podprsenku nie je žiadna radosť. Hľadala som ju všade. Dokonca som si pozrela aj kôš s bielizňou na žehlenie. Podprsenka nebola nikde. Dnes ma napadlo, že ju zjedla pračka, rovnako ako niekoľko našich ponožiek. Tiež ma napadlo, že ju možno strhol vietor zo šnúry a zostala niekde na tráve na sídlisku, kde ju pravdepodobne rozhrýzal nejaký zatúlaný pes, alebo si ju niekto zobral ako trofej domov. To už sa asi nikdy nedozviem. 

Jedno je isté, od toho času mám už doma päť ďalších. Všetky som si kúpila u nás v Elegantu. Každú používam s ohľadom na farbu oblečenia, alebo typ výstrihu, ale tiež podľa nálady. Veľmi často nosím podprsenku Carmela od značky Mat, lebo v nej vyzerám jednoducho skvele aj so svojou veľkosťou 70C. Nie je to žiadna "pušapka", tak sa mi zo začiatku veľmi nepáčila, ale nakoniec som zistila, že je oveľa pohodlnejšia. Možno práve tu zatúlanú podprsenku nahradím telovou Clarou od značky Eldar, kto vie :-).