Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Doprajte si pokojný spánok vďaka overalu

Milujem spánok. Mojim častým zabijakom pokojného a neprerušovaného spánku bolo vyhrnuté tričko od pyžama. Poznáte to, niekoľkokrát sa prevalíte, pyžamo sa vyhrne, začne Vám tiahnuť zima na chrbát a ste hore. Vyskúšala som rôzne veľkosti aj strihy pyžám, ale nakoniec došlo na overal. Najprv som sa v ňom necítila, prišlo mi, že som v tom ako malé dieťa, moje obavy však po prvej noci opadli. 

Overaly na spanie Cornette Vás zahrejú, a aj pristanú

Celú noc mi bolo teplo a spala som ako bábätko. Zistila som, že mi overal aj pristane a na mužov pôsobí ako lákadlo, najmä tie overaly, čo sa zapínajú na zips. Pokojne hoďte starosti o vzhľad za hlavu a doprajte si skvelý spánok. 

Najviac sa mi páči overal Owl 2 od značky Cornette zo 100% bavlny. Je pohodlný, hreje, a naviac je overal na zips, čo oceníte najme pri rýchlom vyzliekaní. Najviac ma oslovil veselý motív sovičiek. Cornette si s motívmi hraje a vyrába overaly aj s ďalšími peknými obrázkami. Páčiť sa Vám môže trebárs biely overaly Lovely Cats 3

Overaly pre celú rodinu

V Elegantu robím ako účtovníčka, a tak mám prehľad o tom, čo si zákazníci kupujú. S blížiacou sa zimou rastie predaj nielen županov ale tiež aj overalov. V poslednom čase narástol záujem nielen o overaly pre ženy aj deti, ale dokonca aj o overal pre mužov. Ktorý overal si zaľúbite Vy?

Značka Cornette je zárukou kvality už veľa rokov

Značka Cornette sa zameriava na produkciu spodnej bielizne pre ženy aj mužov. Táto spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 17 rokov. Každý ich výrobok je originálnym designovým kúskom vyrobeným z kvalitného materiálu. V našom sortimente nájdete od značky Cornette okrem dámskych overalov aj jedinečnú pánsku spodnú bielizeň s najrôznejšími vzormi, ale tiež pánsku nočnú košeľu s čiapočkou pod názvom Tom. 

 

                                           

   Vaša Ewa z ELEGANT.sk