Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Pyžamá, bez ktorých sa v zime nezaobídete

Tiež v zime neustále chodíte po byte a dávate kúrenie na maximum? Ak ste veľký zmrzlík a izbová teplota u Vás nesmie klesnúť pod 25 °C, tak si určite zamilujete hrejivé a teplé pyžamá. Vybrali sme pre Vás tie najlepšie pyžamá z našej ponuky a vyskúšali, ako dobre hrejú. Teraz je len na Vás, ktoré si vyberiete. 

Mikina Redang
Pyžamo Wendy
Košieľka Zina

Level 1: Plyšové pyžamá

Extrémne hrejivé pyžamá sú pokryté stredne dlhým, hebkým chlpom po oboch stranách. Voláme ich soft pyžamá, polar pyžamá, alebo huňaté pyžamá. Z tohoto materiálu je vytvorené tričko aj nohavice. Perfektne zahriať vie aj plyšový dámsky overal s ušami (Harper).

Level 2: Pyžamá s plyšovým horným dielom a soft nočné košele

Ak nechcete z akéhokoľvek dôvodu byť zahalená do plyšu - skoro od hlavy až po päty, zamerajte sa na pyžamá, u ktorých je horný a dolný diel vyrobený z rôzneho materiálu. Môže isť o spojenie plyšu a bavlny  alebo plyšu a velúru. Skvelou alternatívou môže byť tiež hrejivá plyšová nočná košeľa (Zina). 

Level 3: Hrejivé pyžamá z velúru, flanelu a froté

Ak ste si obľúbili skôr velúr, flanel alebo froté materiál z bavlny, kúpte si toto pyžamo. Tieto pyžamá majú dobré termoregulačné vlastnosti a popritom nie sú tvorené z chlpatého materiálu, ktorý môže niekomu vadiť.

Na výber sú flanelové pyžamá: Dora, Wally a Lenka, froté pyžamá: Kveta, Bára, velúrové pyžamá, ale tiež hrejivé nočné košele (Zina). 

Level 4: Zateplené bavlnené nočné košele a overaly na spanie

Ak ľúbite bavlnu a nepotrebujete veľa, aby ste sa zahriali, vyskúšajte bavlnu s mierne zateplenou rubovou stranou, ktorú taliansky výrobca Italian Fashion volá mega soft. Materiál je veľmi mäkký, príjemný na holej koži. Na výber sú tiež pánske pyžamá a overaly a dámske mega soft pyžamá.