Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Vyberte si detské plavky pre Vašich malých neposedníkov

Už sa Vaše deti nemôžu dočkať, až si budú užívať kúpanie u mora a s železnou pravidelnosťou sa Vás pýtajú, kedy to už bude? Aj my u nás vo firme to veľmi dobre poznáme a vieme, ako je pre nás rodičov náročné zachovať chladnú hlavu, keď nevieme, kam skôr skočiť. Dáme Vám TIP. Spríjemnite deťom čakanie tým, že sa budú na prípravách na dovolenku podieľať s Vami. A začať môžete rovno u spoločného vyberania detských plaviek. 


Aby detské plavky dobre padli, zahrajte si hru na krajčírku

Máloktoré dieťa má rado skúšanie nového oblečenia. Na hru s krajčírskym metrom ale pristúpi omnoho ochotnejšie. Pokiaľ sa predsa len zdráha, ukážte mu na medvedíkovi, alebo bábike, ako také meranie vyzerá. Možno sa s metrom na niekoľko minút zabaví aj samo. Len odporúčame odpratať z dosahu nožnice - strihanie metru je totiž naozaj VEĽKÁ zábava. 

Zmerajte dieťa v oblasti hrudníka a bokov a zistite, ako je vysoké. Porovnajte namerané hodnoty s tabuľkami veľkostí výrobcu, alebo s presnými mierami produktu a budete mať s veľkosťou jasno. Teraz už len stačí posadiť si dieťa na klin a nechať ho s Vašou pomocou napríklad aj objednávku dokončiť. Na výber sú jednodielne aj dvojdielne dievčenské plavky a chlapčenské plavky, slipové aj boxerkové


Kúpte deťom dvoje plaviek, ochránite je pred chorobami z prechladnutia

Čo si budeme rozprávať, deti sú k chorobám omnoho náchylnejšie než dospelí. Stačí jedno zbytočné prechladnutie a dovolenka môže byť pokazená. Preto myslite na ich zdravie včas a kúpte deťom rezervné plavky. Aj keď zábava u vody deti veľmi láka, nieje vhodné, aby celý deň nosili vlhké plavky. U dievčenských bikin alebo dievčenských tankin stačí vymeniť za suchý len spodný diel. Pre rýchle zahriatie sa bude hodiť detské uterákové pončo, alebo detský župan. 


Do aquaparku sa viac hodia jednoduché detské plavky bez zdobenia

Pre vyčíňanie na tobogánoch a ďalších atrakciách vyberajte plavky starostlivo. Z hľadiska bezpečnosti je vhodnejšie, pokiaľ sa vyvarujete používaní dievčenských plaviek so zaväzovaním v oblasti krku a hrudníku. Tieto atrakcie bývajú veľmi zradné, takže sa môže tiež ľahko stať, že sa detské plavky rýchlejšie zničia. Preto je vhodné mať po ruke ešte jedny