Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Najlepšie pánske pyžamá sú flanelové

Prečo muži milujú flanelové pyžamá a ženám sa v nich páčia? Žiadne tričko a tepláky, ale poctivý košeľový strih s rovnakým vzorom od hlavy až k päte. A to tak, ako tomu bolo kedysi a tak, ako to majú muži po celé generácie radi. 


Flanelové pánske pyžamo Sammy

Flanelové pyžamá patria k trendom roku 2019

Čo si budeme hovoriť, flanelové pyžamá sú retro pyžamá. Patria ku klasickým pyžamám s typickým zapínacím pyžamovým kabátikom. Nosiť retro je trendy a čo je hlavné - naozaj mužom pristane a zaistí naozajstné pohodlie pri spánku. 

Flanel buď milujete, alebo ho nemusíte. jeho nadšencov, však stále pribúda a my dobre vieme prečo. Vďaka špeciálnej úprave bavlny má tkanina jemný vlas a dokáže rýchlo a dlho hriať. Má vysokú savosť a je príjemná na dotyk. Je skvelou voľbou na jeseň, v zime aj na jar. 

 Vychutnajte si švajčiarsku kvalitu značky Rössli

Chcete vniesť do svojho šatníka trocha luxusu inšpirovaného švajčiarskym designom? Skvelou voľbou sú pánske flanelové pyžamá od mladej, ale sebavedomej značky Rössli. Zakladá si na originálnom prevedení svojich kvalitných pyžám. Väčšina pánskych flanelových pyžám je balená v obľúbených darčekových krabičkách s priehľadom. Značka ponúka tiež krásne dámske flanelové košele

Pánské flanelové pyžamo Barney