Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Prekvapte ju na MDŽ s košieľkou.

Každá žena by mohla rozprávať svoj príbeh o tom, aké je často náročné skĺbiť svoju starostlivosť o rodinu, domácnosť, deti (a muža). Keď sa k tomu všetkému pridá starý známy PMS, je so svojimi pocitmi a emóciami v koncoch. Dnes a denne by chcela počuť slova vďaky za všetko, čo robí a cítiť podporu zo strany muža. Skutočnosť býva ale často iná. K vyjadreniu podpory sa tak skvele hodí Deň žien. 

Slova vďaky, kvetina a košieľka sú super trojka

Medzinárodný deň žien, ktorý pripadá na 8. marca, sa oslavuje viac než 100 rokov. V tento deň je skvelá príležitosť dať najavo lásku svojej žene a dať maličkosť maminke a pokojne ďalším známym ženám. K tradičným darčekom patrí kvetina, ktorá určite každú ženu poteší, ale skvelé darčeky sú najme tie trvanlivé. Čo poteší ženu viac než krásne oblečenie? Len máločo...

Pýtate sa, aké oblečenie darovať partnerke k MDŽ? Verte, že najlepšia voľba bude luxusná košieľkaČipkované a saténové košieľky máme vo veľkosti od XS až po 4XL. 

Chcete ešte vedieť, ako zalichotiť žene? Pokiaľ je krásna, povedzte jej, že je chytrá, pokiaľ je chytrá, povedzte jej, že je krásna a pokiaľ si nebudete istí, povedzte jej, že schudla. 

Tápete vo výbere košieľok? Nieste v tom sami. Poradíme Vám.

Venujte príprave trošku času a odpovedzte si na pár otázok, ktoré sme pre Vás pripravili, aby sme Vám zjednodušili nakupovanie. Odkazy v texte Vás navedú na výber košieľok. 

Akú farbu má žena rada? Bielu, béžovú, modrú, čiernu, červenú, alebo ružovú

Dáva prednosť saténovej košieľke alebo košieľke z viskózy?

Má radšej ramienka alebo rukáv?

Nosí rada kvetinové vzory alebo jednofarebné košieľky?

Pokiaľ radi skúšate nové veci, určite neprehliadnite naše novinky. Patria k nim sety luxusných košieľok a tang od značky Casmir a saténové košieľky Excellent Beauty

Načítám
Načítám