Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Čo frčí na Valentín? 5 nápadov na novinky 2023, ktoré vás nadchnú

Chystáte sa poriadne osláviť Valentín so svojou drahou polovičkou? Dobre robíte. Kúpiť si môžeme valentínsky darček podľa predstav ako je luxusná košieľka, set podväzkového pásu a pančúch, zvodná spodná bielizeň alebo ľahučký župan. 

Dámské spodní prádlo
Dámska spodná bielizeň
K Valentýnu patří dárky z lásky
K Valentínu patria darčeky z lásky
Dostanu podvazkový pás?
Dostanem podväzkový pás?

1. Luxusná košieľka ako vyznanie lásky

Darček ako je luxusná povie viac než tisíc slov. Je ľahučká, krásne obopne postavu a každá žena v nej bude vyzerať božsky. Čierna košieľka z viskózy a čipky zoštíhli, zato v červenej budete žiariť a priťahovať. Výber záleží len na vás.  

2. Saténová košieľka pre krásu

Po saténovej košieľke túži väčšina krások. Je mierne splývavá, takže zamaskuje aj drobné nedokonalosti postavy a pôsobí skutočne luxusne. Na výber je množstvo farieb a kvetinových vzorov, takže saténovú košieľku vyberajte podľa nálady aj vkusu. 

3. Podväzkový pás pre romantické chvíle

Nezabudnuteľný večer si môžete dopriať s podväzkovým pásom. Budú sa k nemu hodiť tiež pančuchy, na ktoré pripnete jednotlivé pásky. O parádne zakončenie valentínskeho dňa tak budete mať postarané. 

4. Spodná bielizeň pre jedinečnú ženu

Koľko skutočne krásnych kúskov nohavičiek máte? A kedy inokedy si kúpiť naozaj pôvabné nohavičky než na Valentín? V tangách alebo čipkovaných nohavičkách na vás určite nechá oči. 

5. Ľahký župan pre šťastný vzťah

Žena má byť na prvom mieste s darčekom spokojná. Pokiaľ túžite po krásnom ľahučkom župane, tak si ho kúpte zrovna na Valentín. Ľahučký župan navyše krásne doplní košieľku a vyzerá neskutočne elegantne. 

Teraz máte tri možnosti:

  • darček si kúpte sama (urobíte nim radosť aj jemu)
  • pošlite partnerovi odkaz na tento článok a nechajte sa prekvapiť 
  • vyberte si darček spoločne 
Na Valentín v novej košieľke