Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Plavková sezóna pre ženy aj mužov

Slniečko svieti a teploty sú vyššie a vyššie, to znamená jediné - plavková sezóna je už za rohom! Pripravte sa s predstihom a privítajte leto so štýlovým outfitom k vode. Pozrite sa, aké dámske a pánske plavky sú IN a vyberte si také, v ktorých zažiarite, nech už vyrážate k moru, jazeru, alebo sa chcete len tak opaľovať na záhrade. 

TOP dámske plavky

Rozmýšľate, aké plavky si vybrať, aby ste sa cítila sebaisto a zároveň príjemne? Zvoľte klasiku v podobe jednodielnych plaviek. Tie nielen, že zakryjú nedokonalosti, ale zároveň vyzdvihnú vaše prednosti. Skvele sa hodia tiež pre ženy s plnšou postavou. Perfektnou alternatívou dámskych jednodielnych plaviek sú tankiny čiže plavkové šaty, ktoré sú zložené z dvoch častí. 

Chcete, aby vaša postava vynikla? Dvojdielne plavky odhalia viac kože a zároveň, pokiaľ si vyberiete správny strih, zvýraznia prednosti. 

  • Pre ženy s postavou presýpacích hodín odporúčame bikiny
  • Pre ženy s menším poprsím sú skvelou voľbou push-up plavky alebo plavky so zdobenou podprsenkou, ktorá opticky poprsie zväčší. 
  • Pre ženy s plnším poprsím odporúčame plavkové podprsenky s kosticami a širšími ramienkami. 

TIP: Kúpte si k plavkám tiež pareo a vytvorte tak dokonalý letný outfit. 

Čo prináša plavková sezóna pánom?

U mužov, viac než na strihu, ktorý páni volia podľa toho, čo im je príjemné, záleží na farbe. Kontrastné odtiene na plavkách, ako je červená, korálová, alebo napríklad zelená, zvýraznia opálenú postavu, ktorú tak nepriehľadne žiadna žena. Pokiaľ máte radi klasiku, vyberajte farby, ako je čierna, sivá, tmavo modrá a tmavo zelená, ktoré sa z módy nikdy nevytratia. Menšia zmena je však vítaná a práve plavky s kontrastným pruhom na tmavých plavkách sú favoritom tohto leta

TIP: Skvelou novinkou sezóny sú kúpacie šortky Comfort, ktoré imitujú štýlové šortky.