Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Zimná sezóna s pyžamami, ktoré vás zahrejú

Zahrejte sa v pyžame ELEGANT a vychutnajte si plnohodnotný spánok. Dámske, pánske aj detské pyžamá ponúkame hneď v niekoľkých farbách a strihov. Ako by také teplé pyžamo na zimu malo vyzerať, aby ste sa cítili spokojne? 

Dámske zimné pyžamo pre spokojný spánok

Načerpajte energiu do nového dňa v hrejivom pyžame ELEGANT. Teplé pyžamá s dlhými rukávmi a nohavicami majú kvalitný materiál, v ktorom sa budete cítiť ako v bavlnke po celú dobu spánku. Vyberať môžete bavlnené dlhé pyžamá, ktoré vás udržia v teple, sú priedušné a vhodné aj pre citlivú pokožku. 

Pánske zimné pyžamo pre naozajstné pohodlie

Muži si nepotrpia na také teplo, ako ženy. Preto sú pre mužov perfektnou voľbou na zimu bavlnené pyžamá, ktoré príliš nehrejú, ale zároveň s nimi ani neprechladnete. Na výber potom máte pyžamá s krátkym či dlhým rukávom. 

Teplé pyžamá pre dievky aj chlapcov

Deti môžu byť náchylnejšie na prechladnutie, a to predovšetkým preto, že sa často v noci odkopávajú spod periny. Zaobstarajte im dlhé pyžamá, v ktorých im bude teplo. Huňaté materiály teplých pyžám sú veľmi jemné. Navyše môžete vyberať z obľúbených vzorov a farieb pre dievky aj chlapcov všetkých vekových kategórií. 

TIP: Nudí vás pyžamo? Vymeňte ho za štýlový overal.