Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Vstúpte do nového roka s ELEGANT.sk

Nový rok môže byť pre niekoho veľkou zmenou a novým začiatkom. Pre iných to zase znamená obavy z toho, čo sa bude diať. Nie nadarmo sa však hovorí: ,,ako na Nový rok, tak po celý rok". Užite si vstup do nového roku v moderných kúskoch za skvelé ceny. 

Módne trendy pre oslavu Nového roku

Slávite príchod nového roka vo veľkom štýle? Zaobstarajte si neodolateľnú bielizeň alebo elegantný komplet, v ktorom sa budete cítiť jedinečne. Pokiaľ sa nechystáte nikam vyraziť a radšej si užijete domácu pohodu, potom si spríjemnite silvestrovský večer v domácom oblečení. Slávite s celou rodinou? Zlaďte sa pomocou pyžám, uvidíte, koľko zábavy si ako rodina užijete.

Pohodlie na celý rok

Chcete sa po celý rok cítiť príjemne a oddýchnuť si? Zaobstarajte si pyžamo ELEGANT z toho najjemnejšieho materiálu, v ktorom sa vám bude spať ako v bavlnke. Náročné ráno po oslave Nového roka si môžete spríjemniť huňatým županom - pohodlne sa do neho zabaľte, pusťte si obľúbené rozprávky a vychutnajte si spoločne strávené ráno so zvyškom blízkych. 

Šetrite v novom roku

Pri dnešnom pravidelnom zdražovaní a rastúcej inflácii je nutné ušporiť každú korunu. Inšpirujte sa jedinečnými módnymi kúskami za skvelú cenu. Vyberať môžete pyžamá, košieľky, župany, bielizeň a ďalšie oblečenie vo výpredaji. 
TIP: Už máte predsavzatie do nového roka? Pozrite sa, na čo sa zamerať.