Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Menštruačné nohavičky

Menštruačné nohavičky každej žene prinášajú maximálny pocit pohodlia a istoty. Sú skvelou ekologickou alternatívou menštruačných pomôcok. Vyzerajú ako klasické nohavičky, sú rovnako komfortné a plne nahradzujú spodnú bielizeň. Výhodou menštruačných nohavičiek je, že sa dajú opakovane vyprať, takže vám dlho vydržia. Sú diskrétne, spoľahlivé a vyrobené z kvalitných materiálov s ultra absorpčnou vrstvou. Doprajú vám tak dokonalý pocit suchosti. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Balenie
Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

17,40 - 40,90

9 produktov

Ako vybrať menštruačné nohavičky

V prvom rade sa zamerajte na to, ako budete chcieť nohavičky využívať. Pokiaľ chcete menštruačné nohavičky len ako "poistku" sú vhodné nohavičky pre slabšiu menštruáciu. Pokiaľ však chcete, aby nohavičky plne nahradili menštruačné pomôcky alebo je budete využívať predovšetkým na noc, poobhliadnite sa po variante pre silnú menštruáciu. Na trhu existuje veľa strihov, z ktorých môžete vyberať. Sú to nízke nohavičky, stredne vysoké alebo varianta do pásu. Máte rada počas svojich dní brucho v teple? Potom odporúčame kúpiť si menštruačné nohavičky s vyšším pásom. 

Tip pre vás

Pokiaľ ste sa rozhodli, že začnete menštruačné nohavičky využívať, myslite tiež na to, že schnú o niečo dlhšie než bežná bielizeň. Bude teda potrebné mať v zásobe viac kúskov.