Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Detské obliečky

Urobte radosť deťom obliečkami s ich obľúbenými hrdinami. Vyberať môžete z mnohých motívov najznámejších rozprávok a filmov. Obliečky sú ušité zo 100% bavlny, a preto sú priedušné a perfektne sajú pot. Navyše sú veľmi príjemné na dotyk a vhodné pre citlivú detskú pokožku. Veľkosť prikrývky je 140x200 cm a vankúša 70x90 cm. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Cena

23,60 - 41,20

31 produktov

Deti trávia spánkom väčšie množstvo času než dospelí. Práve preto by mala byť kvalita spánku na prvom mieste. 100% mäkké bavlnené obliečky Faro podporia zdravý a pohodlný spánok. Pokiaľ navyše vyberiete pre vaše dieťa jeho obľúbenú rozprávkovú hviezdu, rozhodne si obliečky zamiluje. 

Aké sú trendy v detskom svete?

Medzi najobľúbenejšie chlapčenské postavičky môžeme už dlhé roky rozhodne zaradiť Spidermana alebo Woodyho z Príbehu hračiek. U dievčat je to zase myška Minnie a prasiatko Peppa. Novinkou posledných rokov sú Anna a Elza z Ľadového kráľovstva, ktoré v tejto dobe môžete vidieť naozaj všade a očarujúcu Vaianu. U chlapcov sa v poslednej dobe rozmohli všetky postavičky z filmu Avengers a Blesk McQueen. 

Čo pre tých najmenších?

Menšie deti si rozhodne zamilujú obliečky s Bobom staviteľom, Levím kráľom alebo Mašinkou Tomášom. V obľube je aj princezná Sofia, Macko Pú a Tlapková patrola.