Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Potrebujete poradiť? +421 908 451 631

Plavky dvojdielne

Dvojdielne plavky sú stále IN

Dvojdielne dámske plavky patria medzi letné stálice, ktoré nesmejú chýbať vo vašom šatníku. Kolekcia plaviek 2018 je plná originálnych a kvalitných bikín, tankín aj klasických dvojdielnych plaviek za skvelé ceny. Bikiny z našej ponuky perfektne padnú, lebo uvádzame detailné tabuľky rozmerov výrobca pre výber správnej veľkosti. Využijte jedinečnej možnosti a zvoľte si rozdielnu veľkosť horného a spodného dielu, alebo si dámske dvojdielne plavky skombinujte podľa svojho vkusu. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Typ materiálu

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Strih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramienka
Zapínanie
Značka
Cena

7,90 - 34,50

88 produktov

Na akú postavu najlepšie dvojdielne plavky padnú?

Každá žena si želá vyzerať v plavkách skvele. Aby sa vám to podarilo a výsledok bol jednoducho dokonalý, vyberajte dvojdielne plavky v správnom strihu a veľkosti, ktoré zdôraznia vaše prednosti. Využite módnych výstrelkov, farieb aj vzorov a zdokonaľte svoje pekné telo. 

Dvojdielne plavky pre postavu typu "presýpacie hodiny", väčšie bruško a malé, alebo veľké prsia

Bikiny sú samozrejme najviac vhodné na postavu ideálnych rozmerov - presýpacie hodiny. Dvojdielne plavky si ale môžu dovoliť aj ženy s iným typom postavy. Keď správne zvolíte strih podprsenky aj nohavičiek, všeličo môžete skryť. 

Ak mate väčšie bruško, vyberte si nohavičky dvojdielnych plaviek s vyšším pásom. Krátke nohy opticky predĺži vykrojené plavkové nohavičky.

Pekné krivky vám pomôžu vytvoriť dvojdielne plavky aj z postavu typu trojuholník, keď skombinujete plavkovú podprsenku bardotka s nohavičkami s nohavičkou.  

Dvojdielne dámske plavky sa hodia pre ženy s menšími aj veľkými prsiami, musíte iba zvoliť vhodný strih podprsenky. Malé prsia budú vyzerať pekne v tzv. trojuholníkoch. Menšie poprsie zvýrazníte zdobenou podprsenkou alebo vytvarujete pomocou push-up podprsenky. Ak patríte medzi dámy, ktoré  majú väčšie prsia, mali byste si kúpiť dvojdielne plavky s kosticami a širokými ramienkami. Plavková podprsenka vám musí poskytovať oporu.