Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Plavky dvojdielne

Dvojdielne plavky sú stále IN

Dvojdielne dámske plavky patria medzi letné stálice, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku. Aktuálne kolekcie plaviek je plná originálnych a kvalitných bikin, tankin aj klasických dvojdielnych plaviek za skvelé ceny. Bikiny z našej ponuky perfektne padnú, pretože uvádzame detailné tabuľky rozmerov výrobcu pre výber správnej veľkosti. Využite jedinečnú možnosť a zvolte si rozdielnu veľkosť horného a spodného dielu alebo si dámske dvojdielne plavky skombinujte podľa svojho vkusu. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Vzor

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Strih

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramienka
Zapínanie
Balenie
Vlastnosť

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Značka
Cena

8,20 - 37,20

34 produktov

Na akú postavu najlepšie padnú dvojdielne plavky?

Každá žena si praje vyzerať v plavkách skvele, aby sa vám to podarilo a výsledok bol jednoducho dokonalý, vyberajte dvojdielne plavky, v správnom strihu a veľkosti, ktoré zvýraznia vaše prednosti. Využite módnych výstrelkov, farieb aj vzorov a zdokonalte svoje krásne telo.  

Dvojdielne plavky pre postavu typu "presýpacie hodiny", väčšie bruško a malé aj veľké prsia

Bikiny sa samozrejme najviac hodia na postavu ideálnych rozmerov - presýpacie hodiny. Dvojdielne plavky si ale môžu dovoliť aj ženy s iným typom postavy. Keď správne zvolíte strih podprsenky aj nohavičiek, ledačo za ne schováte.  

Ak máte väčšie bruško, vyberte si spodok dvojdielnych plaviek s vyšším pásom. Krátke nohy opticky predĺžia vykrojené plavkové nohavičky

Ladné krivky vám pomôžu vytvoriť dvojdielne plavky aj z postavy typu trojuholník, keď skombinujete plavkovú podprsenku bardotka so spodkom s nohavičkami. 

Dvojdielne dámske plavky sa hodia pre ženy s drobnými aj veľkými prsmi, musíte len zvoliť vhodný strih podprsenky. Malé prsia budú vyzerať pekne v tzv. trojuholníkoch. Menšie poprsie zvýraznite zdobenou podprsenkou alebo vytvarujete pomocou push-up podprsenky. Pokiaľ patríte medzi dámy, ktorým príroda nadelila väčšie prsia, mali by ste si kúpiť dvojdielne plavky s kosticami a širšími ramienkami. Plavková podprsenka vám musí poskytovať oporu.