Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Sensis

56 produktov

O sortimentu Sensis

Produkty značky Sensis vynikajú na prvý pohľad mladistvým designom - sortiment má svoju tvár a myšlienku. Nechce provokovať pestrými vzormi alebo výstrelkami v strihu, ale dbá na jemné detaily a strohú farebnosť. Prikláňa sa k materiálu vytvoreného zo 100% bavlny. Výrobca Sensis sa môže pyšniť tým, že látky nedováža, ale stal sa ich osobným producentom. Svojím kreatívnym prístupom si značka Sensis získala množstvo zákazníkov. Produkuje bavlnené pyžamá, košieľky, župany a plavky. 

Košieľky, pyžamá a župany Sensis

Aj my sme dali dôveru značke Sensis a do našej ponuky sme zaradili pestrú kolekciu nočnej bielizne: dámske pyžamá, dámske nočné košieľky a bavlnené župany. Každý model je svojim spôsobom originál, podtrhuje štýl a preferencie ich nositeľky. Pyžamá a košieľky s obrázkom sú veľmi vyhľadávaným tovarom hlavne mladými dievkami a ženami. K županu sú k dispozícii košieľky alebo pyžamá vhodné ako komplet. Všetky modely sú vyrobené z veľmi kvalitnej stopercentnej bavlny. 

Plavky Sensis

Radu Vami obľúbených dvojdielnych plaviek dolaďuje kolekcia plaviek Sensis. Každý model je zaujímavý jedinečným detailom: v ponuke máme plavky s dvojitými ramienkami, s ozdobnými páskami na nohavičkách a ďalšie. Plavky sú vyrobené z kvalitnej talianskej tkaniny značky Carvico. Už teraz sme zvedaví, na čo sa môžeme v budúcej kolekcii Sensis dvojdielnych plaviek tešiť.